The Walking Dead’in Diziyi Birebir İşleyen Yeni Oyunu Duyuruldu [VİDEO]
 1. Anasayfa
 2. Oyun

The Walking Dead’in Diziyi Birebir İşleyen Yeni Oyunu Duyuruldu [VİDEO]

0

 

The Walking Dead’in ana dizisini konu alan ve birebir işleyen yeni oyun “Destinies” duyuruldu.

2010 yılında yayınlanmaya başlayan ve senelerce tüm dünyada en popüler dizilerden birisi olmayı başaran The Walking Dead, ana hikâyesini 2022 yılında sonlandırdı. Fakat dizi evreni, spin-off diziler ve oyunlar ile genişletilmeye devam ediyor.

Fakat bugüne kadar dizinin ana karakteri (en azından bir noktaya kadar) Rick Grimes’ı oynadığımız bir oyuna sahip olamamıştık. Bugün gelen sürpriz bir duyuruyla bu durum değişiyor. The Walking Dead’in yeni oyunu “Destinies”, resmen duyuruldu.

The Walking Dead: Destinies fragmanı:

The Walking Dead: Destinies nasıl bir oyun olacak?

the walking dead destinies

The Walking Dead: Destinies hakkında henüz çok fazla detay paylaşılmadı. Duyuru fragmanıyla paylaşılan metindeyse oyunun türü ve temel yapısı anlatıldı:

“The Walking Dead’in hikâyesini bildiğiniz şekliyle yeniden yazma şansına sahip olacağınız, dizinin 1-4. sezonlarını yeniden yaşatan aksiyon-macera oyunu.”

Bu açıklamaya ve fragmana bakacak olursak oyun, üçüncü şahıs bakış açısıyla oynayacağımız ve dizinin en sevilen hikâyelerini yeniden ziyaret edeceğimiz bir oyun olacak.

The Walking Dead: Destinies çıkış tarihi:

Oyunun çıkış tarihi henüz belli değil. Ancak oyunun PC, PlayStation, Xbox ve Nintendo Switch için geliştirilmeye devam ettiği paylaşıldı.

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir