Yerli Netflix dizisi için tarih açıklandı!
 1. Anasayfa
 2. Sinema

Yerli Netflix dizisi için tarih açıklandı!

0

Netflix, bir aşk hikayesini anlatan Kimler Geldi Kimler Geçti dizisinin yayım tarihini açıkladı. İşte yerli yapımla ilgili ayrıntılar…

Dijital akış platformu sağlayıcısı Netflix, son yıllarda birçok Türk yapımı dizi ve filmi kullanıcılarına sundu. Türkiye’nin adını sinema dünyasına duyuran platformda Aşk101ŞahmaranZeytin AğacıSıcak Kafa ve Börü gibi başarılı yapımlar bulunuyor. Son olarak şirket, bu yapımlar arasına Kimler Geldi Kimler Geçti dizisini de ekliyor. Serenay Sarıkaya’nın başrolünde yer aldığı ve merkezine derin bir aşk hikayesini alan bu dizi için geri sayım başladı. Öyle ki NetflixKimler Geldi Kimler Geçti için tarih açıkladı.,

Kimler Geldi Kimler Geçti dizisinin başrolünde Serenay Sarıkaya bulunuyorken, oyuncu kadrosunda Metin Akdülger, Hakan Kurtaş, Boran Kuzum, Ahmet Rıfat Şungar, Meriç Aral, Bade İşçil, Esra Ruşan ve Efe Tunçer gibi ünlü isimler de yer alıyor. Yönetmen koltuğunda ise Bertan Başaran oturuyor.

 


 
Netflix, resmi YouTube kanalı üzerinden paylaştığı tarih duyurusu videosu ile birlikte merakla beklenen Kimler Geldi Kimler Geçti dizisinin 9 Mayıs’ta yayımlanacağını açıkladı. Söz konusu tanıtım videosuna yukarıdan ulaşabilirsiniz.

Kimler Geldi Kimler Geçti, başarılı avukat Leyla Taylan’ın yıllar önce yaşadığı ilk aşkının yaralarını sarmaya çalıştığı süreci ve iş hayatındaki yükselişini anlatır. Leyla, aşk acısını arkadaşları ve yeni tanıştığı Şeyyaz’ın desteğiyle aşmaya çalışırken, aynı zamanda kariyerinde de önemli bir adım atar.

Netflix, Kimler Geldi Kimler Geçti için yayım tarihini açıkladı!

“Yılın boşanma davası” olarak adlandırılan ve büyük ilgi çeken bir davada ünlü isim Tuba Tepelioğlu’nun avukatlığını üstlenir. Karşısında 15 yıl içinde üç kadınla evlenip boşanmış Cem Murathan olan Leyla, “hem güçlü hem suçlu” olan bu adama karşı müvekkilini savunmak için büyük bir çaba gösterir.

Peki siz bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Kimler Geldi Kimler Geçti dizisinden beklentileriniz neler? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biri.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir