Google Chrome için fiyat takibi özelliği sonunda geldi!
 1. Anasayfa
 2. Google Chrome

Google Chrome için fiyat takibi özelliği sonunda geldi!

0

Çevrim içi alışveriş severlerin uzun süredir beklediği fiyat takibi özelliği sonunda Google Chrome üzerine geldi! İşte detaylar…

Google, dünyanın en popüler arama motoru Chrome için uzun süredir fiyat takibi özelliğini test ediyordu. Yaklaşık bir yıldır test aşamasında olan fiyat takip özelliği sonunda geldi. Peki, yenilik ne işe yarayacak ve detayları neler? Haberin detaylarına hep birlikte göz atalım.

Google Chrome için fiyat takibi özelliği, en çok alışveriş severlerin işine yarayacak!Google, uzun süredir Chrome içinde fiyat takibi özelliği üzerinde çalışıyordu. Çünkü teknolojinin ilerlemesi ve yayılmasıyla birlikte çevrim içi alışveriş geleneksele oranla büyük ölçüde yarışıyor. Bu nedenle insanlar, oturduğu yerden alışveriş yapmak dışında indirimleri de pratik bir şekilde takip etmek istiyor. Uzun süren testler sonucunda yenilik sonunda geldi.

 
Herhangi bir ürünün indirimli hale gelmesini bekleyen bir kullanıcı, satıldığı web sitesi üzerinden yeniliğin sunduğu “Fiyatı Takip Et” butonuyla istediği her şeyin takibini yapacak. Butonun aktif hale gelmesiyle birlikte web sitesi otomatik olarak kaydedilecek ve indirime girmesi halinde izlemek oldukça pratik hale gelecek.Google Chrome’un fiyat takibi özelliği, ürünün satıldığı web sitesinde ya da Android akıllı telefonlarda çalışıyor. İlk olarak Amerika Birleşik Devletleri’nde kullanıma sunuldu, kademe kademe ülkemiz de dahil olmak üzere genişleyeceği biliniyor.

Kararlı sürüme gelen fonksiyon, uzun süredir test aşamasında olmasından ötürü birçok kişi tarafından bekleniyordu. Çevrim içi alışveriş severler de yeni özelliği indirimli ürünleri takip etme açısından işlevsel buluyor.
Google Chrome’a entegre edilen fiyat takibi özelliğini yararlı buldunuz mu? Görüşlerinizi Yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir