James Cameron, ‘Avatar 2’nin Karlı Olduğunu ve Devam Filmlerini Yapacağını Söyledi
  1. Ana Sayfa
  2. Sinema

James Cameron, ‘Avatar 2’nin Karlı Olduğunu ve Devam Filmlerini Yapacağını Söyledi

0

Vizyoner yönetmen, “Suyun Yolu” nun gişedeki başabaş noktasını “kolayca” geçeceğini ve şimdi daha fazla devam filmi yapmaktan “vazgeçemeyeceğini” söylüyor.

Dev mavi kedi eko-uzaylıları geri dönecek: James Cameron diyor Avatar: Suyun Yolu gişedeki başabaş noktasını “kolayca” geçecek ve gerçekten de fantastik isabetine daha fazla devam filmi çekecek.

Yönetmen bu haftaki bölümündeydi HBO Max’s Chris Wallace ile Kim Konuşuyor? ve mega bütçeli devam filminin küresel gişede 1,5 milyar doları aştığına dikkat çekti (aşarak Top Gun: Maverick 2022’de yayınlanan en yüksek hasılat yapan film olmak için).

 

Cameron,” Filmin şu anda sahip olduğu momentumla, önümüzdeki birkaç gün içinde bile molamızı kolayca geçecek gibi görünüyor, bu yüzden bundan kıpırdayamayacağım gibi görünüyor, bu diğer devam filmlerini yapmak zorunda kalacağım, “

dedi Cameron (muhtemelen bazı sahte isteksizlikleriyle, filminden vazgeçtiği göz önüne alındığında). franchise’ı için bariz özveri ve coşku). “Önümüzdeki altı ya da yedi yıl içinde ne yapacağımı biliyorum. Mesele şu ki, iyi olacağız. Eminim yakında Disney’deki en iyi insanlarla ileriye dönük oyun planı hakkında bir tartışma yapacağızZaten kutuda olan Avatar 3-tüm filmi zaten çektik ve fotoğrafladık, bu yüzden tüm bu CG büyüsünü yapmak için genişletilmiş post prodüksiyondayız. Ve sonra Avatar 4 ve 5’in ikisi de yazılır. Kutuda 4 tane bile var. Bu noktada bir franchise başlattık. Artık birden fazla filmde oynayabilecek bir destan başlattık.”

 

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap