God of War Dizisi Geliyor: İşte İlk Detaylar
 1. Anasayfa
 2. Sinema

God of War Dizisi Geliyor: İşte İlk Detaylar

0

PlayStation ekosisteminin efsane oyunu God of War’ın dizisi ile ilgili yeni gelişmeler yaşandı. Hem Amazon Prime’dan hem de üst düzey Sony yetkililerinden önemli açıklamalar geldi.

PlayStation ekosisteminin en popüler oyunları arasında yer alan God of War, bundan aylar önce bir dizi projesi ile gündeme gelmişti. Sony, tarafından yapılan açıklamalarda, bugün God of War dizisinin geleceğini resmen duyurmuştu. Şimdiyse bu diziyle ilgili önemli bir gelişme yaşandı.

Sony, o dönemlerde yaptığı açıklamalarda God of War dizisinin Amazon Prime video bünyesinde yayınlanacağını açıklamıştı. Bugün, tüm bunların netleştiğini gösteren bir gelişme yaşandı. Amazon Prime Video, God of War’ın yaklaşmakta olduğunu resmen duyurdu.

Amazon Prime Video’nun heyecanlandıran duyurusu:

Amazon Prime Video’nun Twitter’daki hesabından yapılan paylaşımda, “God of War geliyor!” ifadelerine yer verildi. Ancak God of War dizisi ile ilgili tek resmi gelişme bu değildi. Sony Pictures Television Studios Başkanı Katherine Pope’dan da diziyle ilgili açıklamalar geldi.

God of War dizisinin konusu belli oldu!

 
Deadline’a açıklamalarda bulunan Katherine Pope, “Bu güzel ve yürek burkan oyunu birinci sınıf bir canlı aksiyon dizisine uyarlamak için Amazon Studios’daki arkadaşlarımız ve PlayStation Productions’daki ortaklarımızla birlikte çalışmaktan gururlu ve heyecanlıyız.” dedi. Deadline ise dizinin konusunun God of War’ın 2018 yılında yayınlanan remake sürümü ile paralel olacağını söyledi. Bu açıklama, dizinin oyuna bağlı kalacağı anlamına geliyor.
God of War dizisi için açıklanan resmi bilgiler, şimdilik bu kadar. Dizinin ne zaman yayınlanacağı ve oyuncu kadrosu bilinmiyor. Ancak tarih ile ilgili de dikkat çeken bir açıklama var. God of War yapımcıları arasında yer alan Cory Barlog, dizinin de yapımcılarından bir tanesi ve yaptığı açıklamalarda diziyle ilgili bir şeyler görmemiz için beklememiz gerektiğini söyledi. Bu açıklama, dizinin kısa vadede gelmeyeceğinin açık bir göstergesi.
 
 

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir