Joker 2’den (Folie à Deux) İlk Fragman Geldi [Video]
 1. Anasayfa
 2. Genel

Joker 2’den (Folie à Deux) İlk Fragman Geldi [Video]

0

 

Warner Bros., yılın en çok beklenen filmlerinden olan Joker Folie à Deux’den ilk fragmanı yayımladı.

Todd Phillips’in yönettiği 2019 yapımı film Joker, DC çizgi romanlarının aynı isimli ünlü kötüsüne farklı bir bakış açısı getirerek tüm dünyanın beğenisini kazanmıştı. Filmin Joaquin Phoenix’e bir de Oscar kazandırdığını da görmüştük. Serinin ikinci filmi de büyük heyecanla bekleniyordu.

Geçtiğimiz günlerde Joker Folie à Deux ismi verilen ikinci filmin ilk resmî posteri paylaşılmıştı. Bugün ise yapımdan ilk fragman geldi. Filmle ilgili tüm bildiklerimize aşağıdan ulaşabilirsiniz.

 

Joker Folie à Deux’den paylaşılan ilk video:

 

*Videoyu görüntüleyemiyorsanız buradaki bağlantıya tıklayın.

27 saniyelik video, Joaquin Phoenix’in hayat verdiği Arthur Fleck karakterine kısa bir bakış atmamızı sağlıyor. Muhtemelen Arkham Akıl Hastanesinde olan Fleck, herkesin aklına kazınan ürkütücü gülüşüyle karşımıza çıkıyor.

Joker Folie à Deux ilk fragmanı

Videoyu göremiyorsanız buraya tıklayınız.


Video, filmin fragmanı öncesinde paylaşıldı. İlk fragman, yarın sabaha karşı, yani salıyı çarşambaya bağlayan gece 04.30’da bizlerle buluştu.

Joker Folie à Deux filminin ilk posteri

Geçen hafta paylaşılan poster, Lady Gaga’nın Harley Quinn’ine ve Joaquin Phoenix’e filmin “müzikal” temasını yansıtan bir şekilde bakmamızı sağlıyor.

Joker Folie à Deux konusu

Joker Folie à Deux, 2019’da çıkan ilk filmin devamı niteliğinde olacak ve yine Arthur Fleck’in yaşadıklarını konu edinecek. Bu sefer filmde DC çizgi romanlarından tanıdığımız bir başka kötü karakter olan Harley Quinn’i göreceğiz. Filmin detayları konusunda şu an için bir bilgi yok. Ancak müzikal türünde olarak karşımıza çıkacağını biliyoruz.

Joker Folie à Deux kadrosu

Film, yine Todd Phillips imzası taşıyacak. Joaquin Phoenix’i Arthur Fleck, Lady Gaga’yı ise Harley Quinn olarak göreceğiz. İkonik şarkıcı Lady Gaga’nın nasıl bir Harley Quinn performansı göstereceği merak konusu. Ayrıca Zazie Beets, Brendon Gleeson, Catherine Keener ve Jacob Lofland gibi isimler de filmde karşımıza çıkacak.

Joker Folie à Deux vizyon tarihi

Joker Folie à Deux, 4 Ekim 2024 günü sinemalarda vizyona girecek.

 

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biri.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir