Dünyanın en şaşırtıcı baltasını bahçesinde buldu
  1. Ana Sayfa
  2. Gizemli konular

Dünyanın en şaşırtıcı baltasını bahçesinde buldu

0

Efsaneden çıkmış gibi görünüyor: Dünyanın en şaşırtıcı baltasını bahçesinde buldu
Bir efsaneden fırlamış gibi görünen şaşırtıcı balta, muhtemelen Dünyanın en ilginç baltası olarak tarihe geçti…

 

Matthew Decker, eşiyle beraber alışverişten evine döndüğünde, çamura saplanmış ve bir efsaneden çıkmış gibi görünen bir cisim fark etti. Şiddetli bir yağmur ve rüzgar fırtınası olduğundan dolayı Decker, ön bahçesinde tuhaf görünümlü bir balta gördüğü sırada çift, Kansas’taki evlerine bir an evvel girmek için uğraşıyordu.

Decker, NPR ile yaptığı görüşmede “dışarı atladık ve birkaç tekme attım. Ortaya daha fazla kök çıktı. Sonra o cismi tutup güçlüce çektim ve bir çatırtı ile ortaya çıktı” dedi ve devam etti: “İçeri aldım, yıkadım ve şaşkın bir şekilde bakarken ışığa tuttum. Daha önce hiç böyle bir şey görmemiştim ve hayretler içinde kaldım. Kök, adeta ilerleyerek balta için sap olmuştu.

Tahmin edilebileceği gibi etkileyici bir sapa sahip olan bu baltanın henüz bir süper gücü bulunmadı ancak Decker, onu ilk eline aldığında büyüsel bir hisse kapıldığını söylüyor.

 

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap