Netflix’te bir Türk zaferi daha: Biz Kimden Kaçıyorduk Anne’den inanılmaz performans
 1. Anasayfa
 2. Sinema

Netflix’te bir Türk zaferi daha: Biz Kimden Kaçıyorduk Anne’den inanılmaz performans

0

Netflix’e damga vuran son Türk yapımı olan Biz Kimden Kaçıyorduk Anne, yakaladığı başarı ile tüm Dünya’da konuşuluyor ve Netflix listelerinin üst sıralarında yer almaya devam ediyor. Peki, Biz Kimden Kaçıyorduk Anne konusu ne? Biz Kimden Kaçıyorduk Anne oyuncuları kimler? Birlikte bakalım…

Netflix’e damga vuran Türk yapımlarına bir yenisi daha eklendi: Biz Kimden Kaçıyorduk Anne, akış devinin yayınladığı verilere göre Dünya çapında büyük bir başarıya imza atmış durumda.

Türk yapımlarının Netflix istilası tam gaz devam ediyor. Öyle ki bazı yapımlar, akış platformundaki en popüler içerikler olarak dikkat çekiyor. Örneğin, yalnızca birkaç ay önce, ABD’de ilk 10’a girmeyi başaran ve Ortadoğu mitlerine dayanan bir Türk Netflix dizisi olan Şahmaran yakaladığı başarı ile herkesi şaşırtmıştı. Ve şimdi, bir diğer Türk yapımı da Netflix’te dünyanın en büyükleri arasına girmiş durumda.Biz Kimden Kaçıyorduk Anne, Mart ayının sonunda yayına girdi. Ve Netflix’in haftalık verilerine göre, üst üste ikinci haftada da dünya çapında en çok izlenen diziler arasında yer almayı başardı.

Örneğin, 2 Nisan’da sona eren 7 günlük dönem için, dizi 35,8 milyon saat izlendi ve bu, onu dünyanın İngilizce olmayan 1 numaralı yapımı yaptı.

Dizi, 27 MaDizi, 27 Mart-2 Nisan haftası 78 ülkede Top 10 listesinde yer aldı.
İngiliz listesinde 3. sıraya otururken, Love is Blind Sezon 4’ün hemen arkasına yerleşti.Biz Kimden Kaçıyorduk Anne’nin, Netflix’in şimdiye kadarki en büyük Kore dizilerinden biri olan The Glory’den daha iyi performans gösterdiğini de belirtmek lazım.

Biz Kimden Kaçıyorduk Anne konusu ne?

Dizi, bir anne ile kızının kaçış öyküsünü konu alıyor. Sürekli birilerinden kaçan ve lüks otellerde kalan bir anne ve küçük kızı Bambi, geride cesetlerden iz bırakarak yollarına devam ederler. Ancak lüks otellerin yerini köhne motellerin almasıyla, peri masalının söz verildiği gibi olmayacağı ortaya çıkar.

Netflix ise, Biz Kimden Kaçıyorduk Anne dizisinin konusunu şöyle özetliyor: “Otellerde kalarak kaçak bir hayat süren gizemli bir anne ile genç kızı, karşılarına çıkan tehditlerle baş ederken geçmişlerinin üzerindeki sır perdesi de yavaş yavaş aralanıyor.”

Biz Kimden Kaçıyorduk Anne oyuncuları

Melisa Sözen
Eylül Tumbar
Birand Tunca
Deniz Karaoğlu
Buçe Buse Kahraman
Musa Uzunlar
Hakan Boyav

Biz Kimden Kaçıyorduk Anne fragmanı

 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir