Dark ekibinin yeni Netflix dizisi 1899’un ilk fragmanı
  1. Ana Sayfa
  2. Sinema

Dark ekibinin yeni Netflix dizisi 1899’un ilk fragmanı

0

Dark ekibinin yeni Netflix dizisi 1899’un ilk fragmanı

Dark dizisine imza atan Baran bo Odar ve Jantje Friese’in yeni dizisi 1899’dan ilk fragman geldi! Fragmanda dizinin atmosferinin Dark’a benzediği görülüyor.

Dark ekibinin imzasını taşıyan yeni Netflix dizisi 1899’dan ilk fragman… Dizi, Avrupa’dan Amerika’ya gitmek için denize açılan bir grup göçmenin, açık denizde yaşadıkları korkunç ve esrarengiz olayları konu alıyor. 

1899’un konusu ve hikayesi


Hikaye, New York’a giderken okyanusun ortasında başıboş bir gemiyle karşılaşan bir grup Avrupalı göçmenin etrafında dönüyor. Avrupalı göçmenlerin yaşadığı olaylar dizide ele alınıyor.

İlk teaser Dark hayranlarının gizemler, merak uyandıran eserler ve semboller, şifreli bireyler, önemli tarihler ve kasvetli sinematografi ile dolup taşan hikayeyle tam anlamıyla evde olacaklarını ortaya koyuyor. Dark’ta yer alan unsurlar tanıdık gelse de, gizemlerle dolu bir hikaye pek de kötü bir şey değil. Görünüşe göre kayıp gemide neyin yaşadığına dair bazı teoriler oluşturmaya şimdiden başlayabiliriz.


 

Ayrıca fragman, devasa bir oyuncu kadrosuna sahip olduğunu bizlere gösteriyor. Karmaşık senaryolara, etkileyici kostüm tasarımlarına ve iddialı özel efektlere uzanan 1899’un üretim değerlerini ortaya koyuyor. Hikaye açısından anlatı, gözlemin dizinin önümüze atacağı sırları ve bilmeceleri ortaya çıkarmanın anahtarı olacağını ve onu tam olarak kavramak için bakış açımızı değiştirmenin gerekli olacağını öne sürüyor. Bu yüzden yakında spekülasyon zamanı gelecek gibi.

Kaynak: https://boxofficeturkiye.com/haber/dark-in-yaraticilarinin-yeni-netflix-dizisi-1899-dan-fragman-yayinlandi–4237.

 

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap