Chrome’a ekleyin: 2023’ün en iyi Google eklentileri!
 1. Anasayfa
 2. Google Chrome

Chrome’a ekleyin: 2023’ün en iyi Google eklentileri!

0

2023 yılının en iyi Google Chrome eklentileri listemizi derledik! Hem iş hem de gündelik hayatınızda en iyi Google deneyimini yaşayın!

Muhtemelen hepimizin internet yolcuğu Chrome ile kesişti. Bu haberi bile okurlarımızın büyük çoğunluğunun Google Chrome üzerinden okuduğunu tahmin ediyoruz. Bu yüzden siz okurlarımız için 2023 yılının en iyi Google Chrome eklentilerini sıraladık. Bu eklentiler sayesinde hem profesyonel iş hayatınızda hem de gündelik hayatınızda Google’ı kullanırken konfor alanınız artacak. İşte detaylar…
En iyi Google Chrome eklentileri!

1- LastPass


Instagram, Twitter, YouTube, e-Devlet vs. derken hepimiz internet aleminde birçok farklı şifre ile yaşıyoruz. Bu şifreler Google tarafından “beni hatırla” özelliği sayesinde korunuyor ancak LastPass sayesinde şifreleri tanımlamada çift faktörlü koruma vb. içeriklere sahip olabiliyoruz. LastPass için tüm şifrelerinizin yazılı olduğu ve kilitli duran bir kasa diyebiliriz. Başka bir cihaza geçtiğinizde LastPass oturumu açarak tüm şifrelerinize erişebilirsiniz.

2- Grammarly

 

Adından da anlaşılacağı üzere bir dil bilgisi programı olan Grammarly, birçok noktada hayatınızı kurtaracaktır. Özellikle editörlük gibi yazı işleri yapan biriyseniz sizin yerinize grammer hatalarınızı denetleyecek birinin olması oldukça hoşunuza gidecektir. Ayrıca sadece word ve docs gibi programlarda değil arama çubuğundaki metinlerde bile Grammarly çalışmaktadır.

3- Dark Reader

Tüm havalı internet siteleri, mesela ShiftDelete.Net, bir karanlık-koyu mod özelliğine sahiptir. Özellikle her ne kadar göz sağlığına zararlı olsa da karanlık ortamlarda telefon, tablet kullanan okuyucularımız için yararlı olan bu mod bizim sitemizde olsa da diğer tüm sitelerde yok. Ancak merak etmeyin. Dark Reader karanlık-koyu moda sahip olmayan tüm sitelerde kendisi karanlık modu aktif edecektir.

4- Momentum


Özellikle odaklanma sorunları yaşıyorsanız Momentum tam size göre. Uygulama odaklanmanıza yardımcı olacak ilham verici alıntılar ve arka planların yanı sıra görev hatırlatıcıları ve diğer üretkenlik araçlarıyla her yeni sekmeyi kişiselleştirilmiş bir panoya dönüştürmenize olanak sağlar. Yeni bir sekmede yapılacaklar listesi oluşturabilir, günlük hedefler belirleyebilir ve ilerlemenizi takip edebilirsiniz. Ayrıca, bulunduğunuz yerin mevcut hava koşullarını ve tahminlerini görüntüleyen yerleşik bir hava durumu widget’ı sağlar.

5- OneTab

 

OneTab bu haberi yazan editörün haberi araştırırken keşfettiği çok güzel bir eklenti. Özellikle editörler için aranan kan bulundu diyebileceğimiz OneTab; düzen takıntısı olan, aynı anda birçok sekme arasında kaybolmak istemeyen kullanıcılar için tasarlandı. Tüm açık sekmelerinizi tek bir tıklamayla temiz bir listeye indirmenize izin veren OneTab daha sonra bu liste içerisinden aradığınızı kolayca bulmanıza imkan sağlar.

Peki siz 2023 yılının en iyi Google Chrome eklentileri listemiz hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın…

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir