Brad Pitt, Margot Robbie ve Tobey Maguire gibi isimlerin oyuncu kadrosunda olduğu Babylon filminden yeni bir fragman geldi.
 1. Anasayfa
 2. Sinema

Brad Pitt, Margot Robbie ve Tobey Maguire gibi isimlerin oyuncu kadrosunda olduğu Babylon filminden yeni bir fragman geldi.

0

 

Hollywood yıldızlarının bir araya geldiği merakla beklenen film Babylon, bugün iki yeni fragmana kavuştu.

Whiplash ve La La Land gibi son yıllara damgasını vuran filmlerin yazarı Damien Chazelle’nin hem yazarlığını hem de yönetmenliğini üstlendiği film, fragmanıyla filme olan heyecanı da üst noktalara taşıdı.

Bizi zamanda yolculuğa çıkaracak ve Hollywood’un ilk günlerine döndürecek olan Babylon, oyuncu kadrosunda Margot Robbie, Diego Calva, Li Jun Li, Tobey Maguire ve Brad Pitt gibi yıldız isimlere yer veriyor. Filmin yayınlanan yeni fragmanları şu şekilde:

Babylon ‘iyi huylu’ fragmanı:

Babylon ‘yaramaz’ fragmanı [+18]:

Paramount, ikinci fragmanda çıplaklık yer aldığı gerekçesiyle film için iki ayrı fragman paylaşmayı tercih etti.

Babylon’dan gelen ilk fragman şu şekildeydi:

Paramount’un çatısı altından çıkacak olan Babylon, 25 Aralık’ta sadece ABD’deki seçili sinemalarda vizyona girecek. Film, 6 Ocak 2023’te tüm sinemalarda yayınlanacak. Filmde 1920’lerin Los Angeles’ına dönecek, dönemin efsane oyuncularının gözünden Hollywood’u göreceğiz.

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir