1. Ana Sayfa
  2. Sinema

Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri Tanıtım Fragmanı [Video]

Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri Tanıtım Fragmanı [Video]
+ - 0

Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri Dizisinden Yeni Fragman! [Video]

Amazon’un büyük merakla beklenen yapımı Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri dizisinden yeni fotoğraflar paylaşıldı. Bununla birlikte Amazon, dizinin tanıtım fragmanını da yayınladı.

Sinema tarihinin en efsane serilerinden Yüzüklerin Efendisi, yeni bir diziyle evrenini genişletmeye hazırlanıyor. Amazon’un üstlendiği Yüzüklerin Efendisi dizisi için gün saymaya devam ediyorken bugün, diziyi merakla bekleyenleri heyecanlandıracak yeni fotoğraflar paylaşıldı. Yeni fotoğrafların ardından Amazon da bir başka sürprize imza attı ve dizinin ana tanıtım fragmanını yayınladı.

Entertainment Weekly tarafından paylaşılan görsellerde dizide göreceğimiz bazı mekân ve karakterler yer aldı. Fotoğrafların en ön plana çıkardığı şey ise dizi setinde harcanan emek oldu. Öyle ki fotoğraflar, dizide göreceğimiz hemen her şeyin gerçek hayatta da yapılmış olduğunu, gerçek lokasyonlarda bulunacağımızı gösterdi. Dizinin fragmanı ve fotoğrafları şu şekildeydi:

Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri tanıtım fragmanı:

Yüzüklerin Efendisi dizisinden yeni fotoğraflar:

 

Kaynak: https://ew.com/tv/lord-of-the-rings-the-rings-of-power-numenor-first-look/

 

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap