Spider-Man 2’den bol spoiler içeren yeni fragman!
 1. Anasayfa
 2. Oyun

Spider-Man 2’den bol spoiler içeren yeni fragman!

0

 

Çıkışına 4 gün kalan Spider-Man 2 için yeni kötü karakterleri gösteren spoiler dolu bir fragman yayınlandı.

 
Insomniac, 20 Ekim’de PlayStation 5‘e özel olarak piyasaya sürülmesinden önce Spider-Man 2’nin lansman fragmanını yayınladı. Fragman iki yeni kötü adam olan Sandman ve Mister Negative’i tanıtarak bu düşmanlara ilk kez göz atmamızı sağlıyor. Ayrıca Harry Osborne’un bir görüntüsünü, Spider-Man’ın Lizard’a karşı savaşını ve Venom’un yakından bir bakışını da görebiliyoruz.
 

Sandman ve Mister Negative de Spider-Man 2 hikayesine dahil oluyor!


Fragman, Peter Parker’ın oyundaki olaylar sırasında Venom’a dönüşebileceğini öne sürerek önemli bir olay örgüsü gelişimine işaret ediyor. Ancak, bir önceki Spider-Man 2 fragmanı uzaylı kostümünün arkasındaki kişinin Pete’in arkadaşı Harry Osborn olduğunu güçlü bir şekilde ima etmişti.
(Spoiler yemekten kaçınmak isteyenler için bu fragmanı atlasın.)

 


 

Örümcek Adam’ın ikinci oyunda karşılaşacağı kötü adamların listesi genişlemeye devam ediyor. Avcı Kraven ve Lizard zaten bilinirken, şimdi Sandman ve Mister Negative de kadroya eklendi.

Fragmanın özetinde şu ifadeler yer alıyor: 

 
“Marvel’s Spider-Man: Miles Morales’te yaşananlardan dokuz ay sonra, Miles’ın hâlâ Peter’ın yardımına başvurduğunu görüyoruz; ancak gizemli ortakyaşam ortaya çıktığında, Peter ve Miles’ın ilişkileri teste tabi tutuluyor. Peter ortak yaşam güçleri kazandıkça değişmeye başlıyor ve Miles, Mary Jane, Harry ve arkadaş grubunun geri kalanı bir yandan Peter’a yardım ederken bir yandan da Kraven, Lizard, Sandman ve Venom gibi yeni kötü adamların yaklaşan tehditleriyle yüzleşmek zorunda kalıyor!”

Marvel’s Spider-Man 2, 20 Ekim 2023’te piyasaya çıkacak. Sony, oyunun çıkışına özel olarak konsol kılıfları ve DualSense kumanda ile birlikte özel üretim PS5 konsol paketini de tanıttı.

Geçtiğimiz ay yayınlanan bir önceki fragman, Insomniac’ın kıdemli yaratıcı yönetmeni Bryan Intihar’ın anlatımıyla oyunun açık dünya oynanışını ve genişletilmiş New York ortamını sergiliyor, yeni mekanları ve geçiş yöntemlerini ortaya koyuyordu. Siz ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir