Sevilen Netflix Dizisi Sex Education’ın Son Sezon Fragmanı Yayınlandı: Yayın Tarihi de Belli Oldu
 1. Anasayfa
 2. Sinema

Sevilen Netflix Dizisi Sex Education’ın Son Sezon Fragmanı Yayınlandı: Yayın Tarihi de Belli Oldu

0

Netflix’in sevilen dizisi Sex Education’ın dördüncü sezonunun tanıtım fragmanı yayınlandı . Fragman, sezonun dizinin son sezonu olacağını doğruladı.

2019’da Netflix de yayınlanmaya başlayan gençlik dizisi Sex Education, son yılların en sevilen yapımlarından biriydi. Dizinin dördüncü sezonu da merakla bekleniyordu. Netflix, bugün sezondan fragman yayınladı.

Yayınlanan tanıtım fragmanı, dördüncü sezonun Sex Education’ı sonlandıracağını ortaya koydu. 8 bölümden oluşacak son sezon, 21 Eylül 2023 tarihinde bekleyenleriyle buluşacak.

İşte Sex Education 4. sezon fragmanı

Laurie Nunn tarafından yaratılan Sex Education’ın yeni sezonu, beklendiği gibi son sezon olarak karşımıza çıkacak. Kadrodaki bazı sevilen isimler, daha önce yeni sezonda dönmeyeceğini açıklamıştı. Bunlar arasında Olivia’yı canlandıran Simone Ashley, Lily’i canlandıran Tanya Reynolds, Ola’yı oynayan Patricia Allison gibi isimler yer alıyordu.

Bundan da anlaşılabileceği gibi yeni sezonda bazı değişiklikler göreceğiz. Birçok yeni oyuncu, dizinin kadrosuna katılacak. Öte yandan Otis’i canlandıran Asa Butterfield dahil Emma Mackey, Ncuti Gatwa, Connor Swindless, Gillian Anderson gibi oyuncuları yeni sezonda yer almaya devam edecek.

Komedi türündeki bir gençlik dizisi olan Sex Education, ebeveynleri seks terapisti olan Otis’in bu konuda edindiği bilgileri okulundaki arkadaşlarına yardım etmek için kullanmasını konu ediniyordu. Dizinin üçüncü sezonu, 2021 yılında yayınlanmıştı.
 

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir