Oppenheimer, Aşırı Uygun Bir Fiyata AppleTV’ye Eklendi
 1. Anasayfa
 2. Sinema

Oppenheimer, Aşırı Uygun Bir Fiyata AppleTV’ye Eklendi

0

 

 

2023’ün en çok konuşulan filmlerinden Oppenheimer, AppleTV platformuna eklendi. Film, oldukça makul bir fiyat karşılığında satın alınabiliyor veya kiralanabiliyor.

Artık geride bırakmak üzere olduğumuz 2023 yılının en çok konuşulan filmlerinden bir tanesi, hiç şüphesiz Oppenheimer‘dı. Christopher Nolan tarafından üstlenilen proje, vizyona girdiği dönemler gişe rekorları kırmaya doymadı. Şimdiyse Oppenheimer izlemek isteyenler için yeni bir seçenek daha sunuldu.

Sinemaseverlerin hafızalarına kazınan film, Apple’ın TV platformuna eklendi. Kullanıcılar, AppleTV uygulaması üzerinden Oppenheimer’ı satın alabilecek veya tek sefer izlemek için kiralayabilecekler. Üstelik bu film için istenen ücret de oldukça makul

Filmi sadece 18,99 TL’ye satın alabilirsiniz

Oppenheimer AppleTV

Eğer Oppenheimer’ı satın almak isterseniz sadece 18,99 TL ödeme yapmanız gerekiyor. Filmi kiralamak isteyenlerse 4,99 TL ödeme yapacaklar. Filmin AppleTV sayfasına ulaşmak isteyenler, buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Önemli açıklama:

Oppenheimer’ın AppleTV platformuna eklenmiş olması, AppleTV+ abonesi olmanızı veya AppleTV cihazı satın almanızı GEREKTİRMİYOR. Oppenheimer’ın eklendiği platform, Apple’ın ücretsiz olarak sunduğu AppleTV hizmeti. AppleTV, dilediğiniz yapımları satın alım veya kiralama yoluyla izleyebildiğiniz, Google Play Store’daki “Filmler ve TV”ye rakip bir servis. AppleTV’yi iPhone’lardan, Mac’lerden, iPad’lerden veya Microsoft Store’daki veya akıllı TV’nizdeki uygulamayı indirerek kullanabiliyorsunuz.

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir