Netflix Filmi Batı Cephesinde Yeni Bir Şey Yok’tan Fragman
 1. Anasayfa
 2. Sinema

Netflix Filmi Batı Cephesinde Yeni Bir Şey Yok’tan Fragman

0

Netflix’in 1. Dünya Savaşı Filmi ‘Batı Cephesinde Yeni Bir Şey Yok’tan Kendinizi Savaşın Ortasında Hissedeceğiniz Fragman [Video]

Netflix, 1. Dünya Savaşı filmi ‘Batı Cephesinde Yeni Bir Şey Yok’un ilk fragmanını yayınladı. Fragman, savaşın dehşetini iki dakikada hissettirmeyi başaran cinsteydi.

Son zamanlarda yapımlarının kalitesiyle eleştirilen Netflix, en sonunda takipçilerinin beklediği kaliteli yapımları yavaş yavaş getirmeye başladı. Bu yapımlar arasında yer alacaklardan biriyse edebiyat dünyasının başyapıtlarından birisi olan ‘Batı Cephesinde Yeni Bir Şey Yok (All Quiet on the Western Front)’ kitabından uyarlanan aynı isimli film olacak.

Daha önce 1930 yılında da uzun metraj olarak uyarlanan ve günümüzde dahi adından söz ettiren roman, yeni uyarlamasıyla Netflix’te yayınlanacak. 1. Dünya Savaşı’nın dehşetini bir Alman askerin gözünden gösterecek olan filmden ilk fragman bugün geldi.

Batı Cephesinde Yeni Bir Şey Yok fragmanı:

Netflix’in yeni filmi Batı Cephesinde Yeni Bir Şey Yok, Alman askeri Paul’un sürükleyici öyküsünü anlatacak. Paul ve silah arkadaşları, savaşın başındaki coşkusunun yerini siperlerde hayatları ve birbirleri için savaşmaya bırakacak, bu coşku çaresizliğe ve korkuya dönüşecek.

Yönetmen koltuğunda Edward Berger’in oturduğu film, oyuncu kadrosunda Daniel Brühl, Sebastian Hülk, Albrecht Schuch, Anton von Lucke ve David Striesow gibi isimlere yer verecek. Film, 28 Ekim’de Netflix’te yayınlanacak.

 

 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir