Motorine Bu Gece İndirim Bekleniyor – 31 Mart
 1. Anasayfa
 2. Genel

Motorine Bu Gece İndirim Bekleniyor – 31 Mart

0

Motorine Bu Gece de İndirim Bekleniyor! 2 Günde Yaklaşık 2,5 TL Ucuzlamış Olacak…

Motorine bu gece de bir indirim geleceği öne sürüldü. Sektör kaynaklarının beklentisine göre fiyatlar, 31 Mart itibarıyla 88 kuruş daha ucuzlayacak. Böylelikle motorine üst üste iki günde 2,43 TL indirim gelmiş olacak.

Sabah saatlerinde sizlerle paylaştığımız bir haberimizde motorine 1,55 TL indirim geldiğinden ve bu indirimin pompa fiyatlarına yansıdığından bahsetmiştik. Sektör kaynaklarından edinilen yeni bilgilerse motorine bu gece de indirim geleceğini gözler önüne seriyor. Yapılan açıklamalara göre motorin fiyatlarına 0,88 TL daha indirim gelecek. Bu indirim de pompa fiyatlarına yansıyacak.

Edinilen bilgilere göre motorin fiyatlarındaki 88 kuruşluk indirim, 31 Mart itibarıyla geçerli olacak. Böylelikle dizel araç kullanan vatandaşlara bir nebze daha nefes aldırılmış olacak. Benzin fiyatlarında ise şu an için herhangi bir indirim beklentisi bulunmuyor. Peki bugünkü indirimle motorin fiyatları nasıl olacak?

İstanbul, İzmir ve Ankara’daki fiyatlar nasıl değişecek?

Bu gece yarısı itibarıyla yapılacak indirim, büyükşehirlerdeki fiyatları 22 TL’nin altına çekmiş olacak. Ancak bu fiyatların bile hala çok çok yüksek olduğunu unutmamak gerek. Üstelik benzinli bir araç kullansanız ya da bir araç sahibi bile olmasanız da bu fiyatların yansımasını cebinizde hissedeceksiniz. Çünkü lojistik sektörü dizel araçlar ile dönüyor ve motorin fiyatlarının yüksek seyri, satın aldığınız salatalığın bile fiyatını etkiliyor… İstanbul, Ankara ve İzmir’de yarın itibarıyla geçerli olacak fiyatlara bakıp, bu haberimizi noktalayalım.

İstanbul: 

 • Motorin: 21,18 TL

Ankara:

 • Motorin: 21,29 TL

İzmir:

 • Motorin: 21,29 TL
 

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir