Mad Max Evreninde Geçen “Furiosa” Filminden İlk Fragman Geldi: İşte Vizyon Tarihi!
 1. Anasayfa
 2. Sinema

Mad Max Evreninde Geçen “Furiosa” Filminden İlk Fragman Geldi: İşte Vizyon Tarihi!

0

 

 

Mad Max: Fury Road filminin önceki dönemlerini anlatacak Furiosa: A Mad Max Saga filminden ilk fragman geldi. Yeni film, 24 Mayıs 2024 tarihinde vizyona girecek.

Warner Bros., bir süredir üzerinde çalıştığı yeni filmi Furiosa: A Mad Max Saga için ilk fragmanını resmen yayımladı. Böylelikle yaklaşmakta olan filme ilk bakış atma imkânı yakalamış olduk. Peki Furiosa: A Mad Max Saga, ne zaman vizyona girecek? Filmin konusu ne? 

Furiosa: A Mad Max Saga konusu:

Kıyamet sonrası dünyada geçen Furiosa: A Mad Max Saga, 2015 yılında vizyona giren Mad Max: Fury Road‘un ön filmi niteliğinde. Filmde, Furiosa isimli karakterimizin hayatta kalabilmek için yaşadıklarına tanıklık edeceğiz. Film, Mad Max serisinin beşinci üyesi olarak kayıtlara geçecek.

Furiosa: A Mad Max Saga oyuncu kadrosu:

Furiosa: A Mad Max Saga’da Anya Taylor-Joy‘u başrol olarak göreceğiz. Chris Hemsworth, Alyla Browne ve Tom Burke gibi isimlerin de yer aldığı film, George Miller tarafından yönetilecek.

Furiosa: A Mad Max Saga vizyon tarihi:

Warner Bros.’un yeni filmi, 24 Mayıs 2024 tarihinde vizyona girecek.

Furiosa: A Mad Max Saga fragmanı:

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir