Infinix Cheetah X1 yongası geliyor
 1. Anasayfa
 2. Mobil

Infinix Cheetah X1 yongası geliyor

0

Infinix Cheetah X1 şarj yongası firmanın yeni dönemdeki akıllı telefonlarında sunulacak kablolu ve kablosuz hızlı şarj özelliklerinin güvenliğini sağlayacak.


Akıllı telefon pazarında elinden geldiği kadar yenilik üreterek farklılaşmaya çalışan Çinli Transsion Holding alt markası Infinix, bu kez yonga tarafında önemli bir yaptı. Infinix Cheetah X1 şarj yongası yeni telefonlarda kendisine yer bulacak.

Infinix Cheetah X1 nedir?


Infinix Cheetah X1 şarj yongası firmanın All-Round FastCharge 2.0 adındaki hızlı şarj teknolojisinin temelini oluşturuyor. Bu teknoloji kablolu olarak 260W, kablosuz olarak da 110W seviyelerine çıkabiliyor.

Infinix Cheetah X1 bünyesinde 63 farklı koruma seviyesi barındırıyor. Şarj oranlarını optimize ederek bataryanın sağlığını koruyor. Gerçek zamanlı enerji aktarımını izleyerek hız ve sıcaklık arasında denge kuruyor.

Gece şarjı sırasında ve aşırı sıcak ortamlarda kablolu, kablosuz, tersine kablolu ve tersine kablosuz olarak 8 farklı batarya koruma senaryosuna sahip. Yonganın boyutları da oldukça küçük tasarlanmış. Infinix Note 40 serisinde ilk kez göreceğimiz Infinix Cheetah X1 yongasının ilk etapta 110W hızlı şarjı destekleyeceği belirtilmiş.

Kaynak:https://www.gsmarena.com/infinix_note_40_series_to_arrive_with_a_dedicated_charging_chip_called_cheetah_x1-news-61985.php 

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biri.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir