Hepsiburada ‘Link Gelir’ Programını Duyuruldu
  1. Ana Sayfa
  2. Bilgisayar Bilim ve Teknoloji

Hepsiburada ‘Link Gelir’ Programını Duyuruldu

3

 

 

Hepsiburada, Tek Bir Ürün Bile Satmadan Para Kazanmanızı Sağlayacak ‘Link Gelir’ Sistemini Duyurdu

 

Hepsiburada, kullanıcılarının yaptığı listeleri paylaşarak gelir elde edebilecekleri yeni özelliği Link Gelir’i duyurdu. Bu program sayesinde kullanıcılar aylık 5000 TL’ye kadar hepsipapel kazanabilecek.

Artık dünyanın en büyük pazar yeri internettir. Bugün sokaklarda ya da AVM’lerde gördüğümüz çoğu mağazanın amacı prestij ve marka bilinirliği sağlamaktır, kazanç elde etmek değil. Rekabetin asıl yaşandığı alan ise tabii ki perakende satış siteleri. 

Son aylarda bu alanda ciddi bir atılım içerisine giren Hepsiburada, kişilerin oluşturdukları listeler üzerinden hepsipapel kazanabilmesini sağlayabilen özelliği Link Gelir’i duyurdu. Bu özellik sayesinde paylaştığınız listelerden alışveriş yapıldıkça, ayda 5000 TL’ye kadar hepsipapel kazanabiliyorsunuz.

Link Gelir nasıl kullanılır?

  • Öncelikle bir adet Hepsiburada hesabımız olması gerekiyor. Hesabınız yoksa ücretsiz olarak bir tane açabiliyorsunuz. 
  • Seçtiğimiz ürünün sayfasına gidiyoruz. Ekranda yer alan “Listeme Ekle” düğmesine basıyoruz. 
  • Ürün listemize eklenmiş oluyor. Burada istersek var olan bir listemizi kullanabiliyor, istersen yeni liste oluşturuyoruz. 
  • Listemize girdiğimizde sağ üst köşede bir paylaşma butonu var. Ona tıklayarak listemizi “Paylaşılan” haline getiriyoruz. 
  • Çıkan listeyi ister sosyal medya üzerinden paylaşıyoruz, istersek de doğrudan link verebiliyoruz. 
  • Listemizden alışveriş yapıldığında, alışveriş bedelinin %10’u kadar Hepsipapel kazanıyoruz. Hepsipapel de platformun kendi özel hediye parası ve alışverişlerde kullanılabiliyor. Link Gelir ile elde edilebilen aylık kazanç 5000 TL’yi aşamıyor. 
Aslında pek çok alışveriş sitesinin benzer uygulamaları bulunuyor olsa da, Hepsiburada’nın şu anda verdiği ödül miktarı cazip edici duruyor. Yakın zamanda Instagram paylaşımlardan “Üstümdeki kıyafetleri Hepsiburada’dan aldım linki ekliyorum” içerikleri görmek kimseyi şaşırtmayacak gibi duruyor. 
 
Kaynak: https://www.hepsiburada.com/link-gelir 

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap

Yorumlar (3)

  1. hepsiburada iyi güzel ama pahalı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir