Türkiye’nin 85 Yıllık Köklü Çikolata Markası Sagra, Metaverse’de
 1. Anasayfa
 2. Genel

Türkiye’nin 85 Yıllık Köklü Çikolata Markası Sagra, Metaverse’de

0

Geleceğin dünyası Metaverse’de yerini alan büyük markalara Sagra da katıldı. 

Çikolata ve atıştırmalık kategorisinde Türkiye’den Metaverse dünyasına giren ilk marka olan Sagra, dijital evrende teknoloji ve satış odaklı projeler geliştirecek, tüketicilere farklı deneyimler yaşatacak bir platform oluşturacak.

 

Türkiye’de 85 yıldır çikolata deyince akla gelen ilk markalardan olan Sagra, son dönemde dijital ödeme, dijital altyapı kurulumu, yazılım gibi teknoloji yatırımlarıyla dikkat çeken OYAK’ın gücüyle bir ilke daha imza atıyor. Sagra, çikolatayı Türkiye’den Metaverse’e taşıyan ilk marka oluyor. Dünyanın yaşadığı teknoloji devriminin sonuçlarından biri olan Metaverse’de fabrika açmaya hazırlanan Sagra, dijital evrende teknoloji ve satış odaklı projelerle yer alacak. Ayrıca tüketicilere farklı deneyimler yaşatacak bir platform kurulacak.

 

Türkiye’nin en köklü markalarından biri olan Sagra, OYAK Grup Şirketlerinde devam eden yolculuğunda yenilikçi ve teknolojik adımlarla büyüyor. Geleceğe yönelik yatırımlar yapan Sagra, teknoloji ve dijital çağın tüm yeniliklerini tüketici deneyimine çevirmeyi amaçlıyor. Metaverse’de yerini almaya hazırlanan Sagra yıllardır kalpleri fetheden Tadelle, Sarelle ve Gol markalarını çok yakında geleceğin dünyasında dijital kullanıcılarla buluşturacak.

Kaynak:https://btcfinancenews.com/turkeys-rooted-chocolate-brand-sagras-metaverse-step-a-factory-will-be-opened/.

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir