Guy Ritchie İmzalı The Gentlemen Filmiyle Aynı Evrende Geçecek Netflix Dizisinden İlk Tanıtım Fragmanı Geldi [Video]
 1. Anasayfa
 2. Sinema

Guy Ritchie İmzalı The Gentlemen Filmiyle Aynı Evrende Geçecek Netflix Dizisinden İlk Tanıtım Fragmanı Geldi [Video]

0

Guy Ritchie’nin sevilen The Gentlemen filminin devamı niteliğinde olacak aynı isimli Netflix dizisinden tanıtım fragmanı paylaşıldı. Dizi, tıpkı filmde olduğu gibi izleyenleri hem güldürecek hem de aksiyona doyuracak.

Eğlenceli aksiyon filmleriyle akıllara kazınan Guy Ritchie, 2019 yılında The Gentlemen isimli bir filmle karşımıza çıkmıştı. Matthew McConaughey’in Mickey Pearson isimli bir suç lideri olarak başrolde yer aldığı gangster temalı bu İngiliz film, Türkiye de dahil tüm dünyadaki izleyicilerden büyük beğeni toplamıştı.

The Gentlemen evreninde geçecek yeni bir Netflix dizisi de yoldaydı. Filmle aynı ismi taşıyan yapımdan bugün ilk tanıtım fragmanı yayımlandı.The Gentlemen dizisi tanıtım fragmanı

The Gentlemen dizisi konusu

The Gentlemen dizisi, orijinal filmin sonrasında geçecek. Yine suç temalı olacak dizide, Eddie Halstead isimli bir karakterin hikâyesini izleyeceğiz. Halstead’e babasından bir mülk miras kalacak. Bu mülk ise filmdeki ana karakter olan Mickey Pearson’ın uyuşturucu imparatorluğunun bir parçası. Hiçbir suç deneyimi bulunmayan karakter, operasyonu devralmaya çalışacak.

The Gentlemen dizisi kadrosu

The Gentlemen, tıpkı film gibi Guy Ritchie’nin imzasını taşıyor. Oyuncu kadrosu da çok iddialı. Kadroda Theo James, Daniel Ings, Vinnie Jones, Giancarlo Esposito, Joely Richardson, Michael Vu, Kaya Scodelario, Ray Winstone gibi isimler yer alıyor.

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir