GTA Oyunları Netflix’e Geliyor! Aboneler, Herhangi Bir Ek Ücret Ödemeden Oynayabilecek
 1. Anasayfa
 2. Oyun

GTA Oyunları Netflix’e Geliyor! Aboneler, Herhangi Bir Ek Ücret Ödemeden Oynayabilecek

0

 

Netflix, GTA Vice City, GTA San Andreas ve GTA III’ü içeren Grand Theft Auto: The Triology – Definitive Edition’ın mobil oyun kütüphanesine ekleneceğini duyurdu. Oyunlar, önümüzdeki günlerde iOS ve Android kullanıcıları için sunulacak.

Netflix, dünyanın en popüler film ve dizi servisi olmasının yanı sıra son zamanlarda mobil oyun hamlelerini de artırmıştı. Platform, kullanıcılarına uygulaması üzerinden oyun oynama imkânı tanıyordu. Yakın zamanda da kütüphanesine birçok yeni yapım ekleyeceğini duyurmuştu.

Bugün ise Netflix abonelerini çok sevindirecek bir gelişme yaşandı. Şirket, 3 GTA oyununu içeren Grand Theft Auto: The Triology – The Definitive Edition’ı oyun kütüphanesine ekleyeceğini açıkladı.

GTA Vice City, GTA San Andreas ve GTA III, 14 Aralık’ta iOS ve Android kullanıcıları için Netflix’e ekleniyor

2021 yılında üç efsane GTA oyunun yenilenmiş versiyonu olarak çıkan GTA üçlemesi, 14 Aralık 2023 itibarıyla Netflix’in oyun kütüphanesine eklenecek. Aboneler, herhangi bir ek ücret ödemeden GTA Vice City, GTA San Andreas ve GTA III’ü oynayabilecek.

Bu oyunların iOS ve Android için geleceğini belirtelim. Netflix, oyuncuların bugünden itibaren GTA üçlemesi için ön kayıt yaptırabileceğini ekliyor. Oyunlar, Netflix uygulaması üzerinden erişilebilir olacak. Netflix uygulaması dışında App Store ve Play Store’daki Netflix abonelerine de ayrı olarak sunulacaklar.

Netflix’in kullanıcıları sevindiren bu hamlesi, 80 oyunluk kütüphanesini genişletme çabalarının bir parçası. Şirket her ne kadar mobil oyun konusuna yoğunluk verse de kaç kişinin bu oyunları oynadığı konusunda resmî bir bilgi bulunmuyor. Ancak bazı raporlar, abonelerin %1’inden daha azının bu oyunları oynadığını iddia ediyor. Yani şirketin istediği seviyeden çok uzak. Belki GTA oyunlarını eklemek bu konuda platforma yardımcı olabilir.

 

Kaynak:https://about.netflix.com/en/news/grand-theft-auto-the-trilogy-the-definitive-edition-arrives-on-netflix 

 

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir