Google şifre kolaylığı sağlayacak! İşte yeni özellik
 1. Anasayfa
 2. Google Chrome

Google şifre kolaylığı sağlayacak! İşte yeni özellik

0

Google Şifre Yöneticisi, son yayınlanan güncelleme kapsamında telefonunuzdaki şifreleri direkt olarak sistemine entegre edecek.

Google Şifre Yöneticisi, son güncelleme ile birlikte oldukça beklenen bir özelliği hayata geçiriyor. Buna göre, uygulama artık telefonunuzda bulunan şifreleri istediğiniz takdirde direkt olarak kendi veri tabanına geçirebilecek.


Böylece kullanıcı deneyiminde gözle görülür bir iyileşme yaşanması bekleniyor. Chrome ile birebir entegre olduğu için rakiplerine oranla daha fazla tercih edilen uygulamanın, bu güncelleme ile beraber önemli bir atılım daha yapması bekleniyor. İşte konu hakkındaki en önemli detaylar…

Google Şifre Yöneticisi, yeni güncelleme ile geliyor


Ücretsiz olması ile öne çıkan uygulama, Google ekosistemine tam uyumlu olduğundan dolayı özellikle Android cihazı olan kullanıcılar için en uygun çözüm gibi görünüyor. Böylelikle başka bir uygulama indirmeye gerek kalmadan Google platformları arasında hızla geçiş yaparak şifrelerinizi yönetebiliyorsunuz. Elbette şifre yöneticisi masaüstü cihazlarda da oldukça stabil seviyede çalışıyor.

Şu an için beta aşamasında olan Play Services v24.12 güncellemesi ile birlikte aktif olacağı söylenen bu özelliğin, şifre yönetimi uygulamaları arasındaki rekabette Google’ı bir adım daha öne taşıması bekleniyor. Bu fonksiyona sahip olan başka uygulamalar olsa da, Google’ın bu özelliği getirmesi uzun süredir bekleniyordu.

Şifre entegre etme özelliği masaüstündeki Chrome uygulamasında daha önce de kısmen kullanılabiliyordu, ancak özelliğin mobil platformlar için nispeten yeni olduğunu söyleyebiliriz. Güncellemenin kısa bir süre içinde hayata geçirilmesi bekleniyor. Günün sonunda, tüm bu gelişmelerin kullanıcıların yararına olmasını ümit ediyoruz.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Google Şifre Yöneticisi bu güncelleme ile birlikte kullanıcı sayısını gözle görülür oranda artırabilecek mi? Siz bu uygulamayı kullanıyor musunuz? Yanıtlarınızı aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle kolayca paylaşabilirsiniz. Görüşleriniz bizim için çok değerli.

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir