Google, Gmail’de arama yapmayı kabus olmaktan çıkartıyor
  1. Ana Sayfa
  2. Google Gmail ve Inbox

Google, Gmail’de arama yapmayı kabus olmaktan çıkartıyor

0

Google, Gmail’de tonlarca e-posta arasında kaybolan kullanıcılarının derdine derman olmaya hazırlanıyor.

Eğer bugüne kadar Gmail kutunuzdaki e-postalar arasında bir şey aramanın çok zor olduğunu düşündüyseniz, size iyi bir haberimiz var… Google, bu işi kolaylaştıracak adımları atmaya başlıyor.

Google, Gmail’de daha iyi arama önerileri verebilmek için “yeni makine öğrenimi modellerini” kullanmaya başlayacağını duyurdu. Amerikalı teknoloji devi, Gmail arama kutusundaki e-postalar arasında bir konuşma, dosya veya iletişim bilgisi aramanın, kullanmaya başlayacağı yeni yöntemle daha kolay olmasını umuyor. Yeni sistemin testlerini tamamlayan şirket, güncellemelerle kullanıcılara dağıtmaya başlamış durumda ve güncellemenin 15 gün içinde tamamen tamamlanması bekleniyor.

Yeni arama aracı kişisel müşterilerden Business Starter, Business Standart ve Business Plus Workspace hesaplarının yanı sıra Enterprise Standart ve Plus, Education Fundamentals ve Plus, Frontline ve Nonprofit üyelerine kadar genişletilecek.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap