Elon Musk Resmi Olarak Twitter’ın ‘Yöneticisi’ Oldu
 1. Anasayfa
 2. Genel

Elon Musk Resmi Olarak Twitter’ın ‘Yöneticisi’ Oldu

0

Elon Musk Resmi Olarak Twitter’ın ‘Yöneticisi’ Oldu! Twitter’a ‘İyileştirmeler’ Geliyor…

Geçtiğimiz gün Twitter’ın %9,2’sini satın aldığı açıklanan Elon Musk, bugün resmen Twitter’ın Yönetim Kurulu’na dahil oldu. Musk, heyecanlandıran bir açıklama da paylaştı.

Geçtiğimiz gün dünya, son derece önemli ve sürpriz bir satın alım haberiyle karşılaşmıştı. SpaceX ve Tesla CEO’su Elon Musk, sosyal medya platformu Twitter’ın %9,2’lik bölümünü yaklaşık 3 milyar dolar karşılığında satın almıştı. Twitter’da artık en büyük söz sahibi olan Elon Musk’ın platforma neler getireceğiyse merakla bekleniyordu.

Satın alımdan bir gün sonra, geçtiğimiz dakikalardaysa Twitter CEO’su Parag Agrawal’dan heyecanlandıran bir paylaşım geldi. Parag, Twitter hesabından yaptığı duyuruda Elon Musk’ı Twitter’ın Yönetim Kurulu’na dahil ettiklerini açıkladı. Parag, ayrıca Musk’la ‘birkaç haftadır’ görüştüklerini de ortaya koydu.

Twitter CEO’sunun duyurusu:

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir