Adnan Güney
Bildirimler
  • Bildiriminiz bulunmamaktadır.
Netflix’in yeni dizisi Terzi’nin tanıtım fragmanı yayınlandı: Çağatay Ulusoy başrolde
  1. Ana Sayfa
  2. Sinema

Netflix’in yeni dizisi Terzi’nin tanıtım fragmanı yayınlandı: Çağatay Ulusoy başrolde

0

Netflix, gerçek bir hayat hikayesinden esinlenen yeni dizisi Terzi’nin tanıtım fragmanını yayınladı. Dizide başrol Çağatay Ulusoy’a, Salih Bademci, Olgun Şimşek ve Şifanur Gül gibi güçlü bir oyuncu kadrosu da eşlik ediyor.

Netflix, gerçek bir hayat hikayesinden esinlenen yeni dizisi Terzi’nin tanıtım fragmanını yayınladı. Cem Karcı’nın yönettiği, senaryosunu Rana Mamatlıoğlu ve Bekir Baran Sıtkı’nın kaleme aldığı dizinin kadrosunda Çağatay Ulusoy, Salih Bademci, Olgun Şimşek ve Şifanur Gül gibi isimler yer alıyor.

Terzi Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak?

Terzi, 2 Mayıs’ta Netflix’te yayınlanacak.

Terzi Dizisi Konusu


Netflix, Terzi dizisinin konusunu şöyle paylaşıyor:Terzi, geçmişin derinliklerine gizlenmiş sırları gün yüzüne çıkaracak; aşk, aile, dostluk gibi kavramları yeniden sorgulatacak bir hikayeyi izleyiciyle buluşturmaya hazırlanıyor. Her bölümüyle yeni bir sır perdesini aralayan dizide, geçmişini hayatının en derinine gömen Peyami ve en yakın arkadaşı Dimitri’nin uzun yıllara dayanan dostluğu bir aşk ile sınanıyor.

Peyami, sil baştan kurduğu yaşamında, dedesinin ölümünden sonra sır gibi sakladığı babası Mustafa’nın tüm sorumluluğuyla baş başa kalıyor ve ailesinin köklerine işlemiş sırların peşine düşüyor.
Aşk, Peyami ve Dimitri arasındaki dostluğa karşı galip gelebilecek mi?

Terzi Dizisi Fragman

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap