Casper Nirvana C600, 12.’inci nesil Intel işlemciler ile yenilendi
  1. Ana Sayfa
  2. Bilgisayar Bilim ve Teknoloji

Casper Nirvana C600, 12.’inci nesil Intel işlemciler ile yenilendi

0

Casper’ın Nirvana C600 dizüstü bilgisayarı, Intel’in 12.’inci nesil işlemcisi ile yenilendi.

Tüm işlerini hızlı ve verimli bir şekilde gerçekleştirmek isteyen kurumların ilk tercihi, dayanıklı ve uzun ömürlü dizüstü bilgisayarlardan yana oluyor. Değişen çalışma şekillerine uyum sağlamak isteyen ve mobiliteyi önceliklendiren kurumlar için performans, ergonomi ve düşük enerji tüketimi önem arz ederken Casper, kurumların bu ihtiyaçlarını gözeterek Nirvana C600 dizüstü bilgisayarını yeniledi.


Nirvana C600 notebook’larını Intel 12’inci nesil işlemcilerle yenileyen Casper, dizüstü bilgisayarlarında Iris Xe ekran kartı, 64 GB’a kadar RAM desteği sunuyor. Yeni laptop’lar 12’inci nesil işlemcilerle hayatımıza giren Wi-Fi 6 teknolojisiyle de hızlı ağ bağlantısı sunuyor.

Modern bir tasarımla geliyor

Casper Nirvana C600, performans ve düşük enerji tüketimi ile mobiliteyi güçlendirirken, ergonomik tasarımıyla da bunu destekliyor. 1.8 kg ve 19.8 mm ile dizüstü bilgisayarını her an yanında taşımak isteyenlere hitap ediyor.

Modern kurumsal hayatın dinamiklerine uygun olarak üretilen Nirvana C600, 135 derece açılabilen uplift menteşe yapısına sahip. Böylece klavyesi kullanım kolaylığı sunuyor ve menteşe açısı sayesinde oluşan boşluktan sıcak havayı dışarı çıkartarak bilgisayarın ısınmasının önüne geçiyor.

15.6” ekran boyutu, 7.3 mm ince çerçevesi ve FHD IPS paneli yoğun iş süreçleri için uygun olurken Casper Nirvana C600, gürültü önleyici ve gizlenebilir kamera özelliklerine de sahip. Bunların yanı sıra akıllı batarya teknolojisi kullanılmış. Bu sayede laptop’ın bataryası, yüzde 100 oranında dolana kadar yüksek akıma maruz kalan diğer bataryalara kıyasla, dolum yüzdesi belli bir orana geldikçe daha düşük akım kullanıyor ve bu sayede sağlıklı bir dolum imkanı tanıyor.

 

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap