WhatsApp’a Süreli Mesaj Sabitleme Geliyor
 1. Anasayfa
 2. Genel

WhatsApp’a Süreli Mesaj Sabitleme Geliyor

0

WhatsApp’ın son Android beta sürümü, süreli mesaj sabitleme özelliğine yer veriyor.

Anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp’ın “2.23.13.11” numaralı Android beta sürümü yayınlanmaya başladı. Yeni sürümle birlikte WhatsApp sohbetlerine kullanışlı bir özellik getirildi.

WhatsApp kullanıcıları, yeni beta güncellemesiyle birlikte artık sohbete sabitlemek istedikleri mesajların ne kadar süre sabit kalmasını belirleyebilecek.

Süreli mesaj sabitleme özelliği:

whatsapp mesaj sabitleme

Yeni özellik, sohbet veya bir sohbet grubuna sabitlenecek mesajlar için 24 saat, 7 gün ve 30 gün seçeneklerine yer veriyor. Bu süre dolduğunda mesaj, otomatik olarak sabitlenmiş mesajlardan kaldırılıyor. Elbette kullanıcılar, süre dolmadan sabitleme durumunu elle de sonlandırabiliyor.

WhatsApp’ın yeni emojilerini içeren güncellemesi, uygulamanın yalnızca Android sürümü için yayımlandı. Beta programına dahil bir kullanıcıysanız yeni güncellemeyi Google Play Store üzerinden edinebilirsiniz.

Süreli mesaj sabitleme özelliğini içeren güncellemenin tüm WhatsApp kullanıcıları için ne zaman yayımlanacağı henüz açıklanmadı. Eğer beta programına dahilseniz, özelliği kullanmaya başlayabilirsiniz.

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir