WhatsApp kullanıcıları buraya: Gruplara yeni bir özellik kazandırıldı!
 1. Anasayfa
 2. Sosyal medya

WhatsApp kullanıcıları buraya: Gruplara yeni bir özellik kazandırıldı!

0

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp, gruplar için gelişmiş bir özellik ekledi. Özellik, tanıtımının ardından büyük bir beğeni topladı.

Son dönemlerin en popüler mesajlaşma uygulamaları arasında yer alan WhatsApp, gün geçtikçe daha gelişmiş bir hâle gelmeye devam ediyor. Uygulamaya kazandırılan, gruplarla ilgili yeni bir özellik, birçok kullanıcıyı sevindirecek nitelikte. İşte detaylar

WhatsApp, sohbet filtreleri üzerinde çalışıyor


WhatsApp’ın beta programına dâhil olan kullanıcılar için 2.23.19.7 sürümüyle birlikte sunulan sohbet filtreleme özelliği sayesinde kullanıcıların uygulama deneyimi, bir üst seviyeye taşındı. Kullanıcıların birebir sohbetleriyle grup sohbetlerini birbirinden ayırabilmelerine olanak sağlayan özellik, büyük bir beğeni topladı.


Özelliğin kullanıcı arayüzüne kazandırılmış hâliyle WhatsApp; “Okunmamış Sohbetler”, “Bireysel Sohbetler” ve “Grup Sohbetleri” seçenekleriyle filtreleme yapabiliyor hâle getirilmiş. Özellikle çok sayıda kişi ve gruplarla iletişim kuran kullanıcılar için işleri büyük ölçüde kolaylaştıracak yenilik, son derece kullanışlı bulundu.

Söz konusu güncelleme şu an için yalnızca beta programına dâhil olan kullanıcılara sunuluyor olsa da alınan geri bildirimler doğrultusunda son düzenlemeler yapılarak kısa sürede herkese açık hâle getirileceği düşünülüyor.

Kısa bir süre sonra yayımlanacak güncellemeyle birlikte WhatsApp’ın e-posta doğrulama, aramalar esnasında IP gizleme gibi birçok yapısal yeniliği de kullanıcı deneyimine sunulacağı düşünülüyor.

Peki, sizler yeni özellikle ilgili olarak neler düşünüyorsunuz? Sizce yayımlanacak olan bu güncelleme, kullanıcı deneyimini üst seviyeye taşıyacak mı? Sohbetler için gelişmiş filtreleme özelliği, kullanıcılar için gerekli miydi? Görüşlerinizi bizlerle yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz.

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir