Google Meet video kaydıyla altyazıları ekleyin
  1. Ana Sayfa
  2. Sosyal medya

Google Meet video kaydıyla altyazıları ekleyin

0

Google Meet’te altyazılar kullanıyorsanız, artık bu altyazıları bir toplantı kaydına dahil etme seçeneğiniz vardır. Toplantı kayıtlarınıza altyazı eklemek, bunları toplantı katılımcıları için daha kullanışlı ve erişilebilir hale getirmenize yardımcı olabilir.


Bir toplantıyı kaydetmek için özelliğin yöneticiniz tarafından etkinleştirilmesi gerekiyor.

Toplantı sahibi Ev sahibinin organizasyonunun bir parçası. Ana bilgisayar yönetimi açıksa, bu özelliği kullanmak için toplantı ortak sunucusu olmanız gerektiğini unutmayın.
Toplantı sahiplerinin kuruluşunun dışındaysanız ortak ev sahibine terfi ettirilirsiniz.
Google Classroom aracılığıyla oluşturulan toplantılar için öğretmen veya yardımcı öğretmen.
Bu özelliği kullanabilmek için toplantı kayıtlarının etkinleştirilmesi gerekir. Google Meet için kaydı açma veya kapatma hakkında daha fazla bilgi edinmek için Yardım Merkezi’ni ziyaret edin.
Son kullanıcılar: Bir toplantıda altyazıları kullanma ve görüntülü toplantı kaydetme hakkında daha fazla bilgi edinmek için Yardım Merkezi’ni ziyaret edin.

Kaynaklar
Google Workspace Yönetici Yardımı: Meet için kaydı açma veya kapatma
Google Yardım: Görüntülü toplantı kaydetme

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap