WhatsApp, animasyonlu avatar çıkartmaları test ediyor
 1. Anasayfa
 2. Sosyal medya

WhatsApp, animasyonlu avatar çıkartmaları test ediyor

0

 

WhatsApp, avatarları geliştiriyor. En sonki beta sürümünde ortaya çıkan özelliğe göre WhatsApp, animasyonlu avatar çıkartmalarını test ediyor. İşte detaylar: Meta’ya ait popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp, geçtiğimiz günlerde avatrlar ile ilgili iki yeni özellik duyurmuştu. Böylece selfie çekerek avatarınızı oluşturabilecek ve sohbetlerinizde bu avatarların çıkartmalarını kullanabilecektiniz. 

Ancak WhatsApp, bunlarla sınırlı kalmıyor. Ortaya çıkan yeni bir rapora göre avatarlar daha da geliştiriliyor.
Hareketli avatar paketi sayesinde kendinize özgün çıkartmalara sahip olabileceksiniz

WhatsApp, en son beta güncellemesinde ise avatar paketinin animasyonlu bir sürümünü geliştiriyor. Bu güncelleme avatarlara dinamik bir unsur getirmeyi, çıkartmalara daha fazla yaşam ve kişilik katmayı ve genel iletişim deneyimini geliştirmeyi vaat ediyor.


Yeniden tasarlanmış bir klavyenin ve güncellenmiş bir GIF ve çıkartma seçicinin piyasaya sürülmesinin ardından WhatsApp, şimdi daha geniş bir yeni avatar koleksiyonunun yanı sıra daha iyi gezinme olanağı sağlıyor. Şimdilik test aşamasında olan bu özelliğin ise yakın bir zamanda kullanıma sunulması bekleniyor.

Kaynak:https://wabetainfo.com/whatsapp-beta-for-android-2-23-15-6-whats-new/?utm_campaign=adnanguney.com&utm_medium=referral&utm_source=Sosyalmedya 

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir