Twitter’a ‘Paylaşım Türü’ Belirleme Geliyor (Basit, Soru-Cevap ya da Boş Geyik)
 1. Anasayfa
 2. Sosyal medya

Twitter’a ‘Paylaşım Türü’ Belirleme Geliyor (Basit, Soru-Cevap ya da Boş Geyik)

0

 

Twitter’ın üzerinde çalıştığı yeni özellik gün yüzüne çıktı. Paylaşılan bir videoya göre kullanıcılar, çok yakında tweetleri için kategori belirleyebilecekler.

Elon Musk tarafından 44 milyar dolar karşılığında satın alındıktan sonra sancılı bir süreçten geçen dünyanın en popüler mikroblog platformu Twitter ile ilgili dikkat çeken bir gelişme yaşandı. Sosyal medya platformlarının yeni özelliklerini ifşa etmesiyle meşhur Matt Navarra tarafından bir paylaşıma göre Twitter, çok yakında paylaşımların kategorize edilmesine imkan verecek.

Twitter’ın yeni özelliği ile ilgili paylaşılan görüntüye baktığımızda; kullanıcıların paylaşım yaparken bir tür seçebileceklerini görüyoruz. Bu türler arasında “basit tweet”, “bir soru sor”, “emojili tweet” gibi seçenekler yer alıyor. Ayrıca saçma sapan paylaşımlarda kullanılabilecek bir “s*hitpost” seçeneği de mevcut.

Twitter’ın yeni özelliği işte böyle görünüyor!

“Twitter artık tweet türünü seçmenize izin veriyor?!”

Twitter ile ilgili tüm çalışmaları platformdaki paylaşımlarıyla anlatan Elon Musk, tweet türü özelliği hakkında hiçbir şey söylemedi. Ayrıca özelliğin hangi aşamada olduğu da belli değil. Haliyle, tüm kullanıcıların bu özelliğe ulaşıp ulaşamayacakları bilinmiyor.

Bu arada; geçtiğimiz günlerde Twitter ile ilgili açıklamalarda bulunan Elon Musk’ın, uygulamaya eklenecek “yana kaydır” özelliğini duyurduğunu belirtmeden geçmeyelim. Elon Musk’a göre Twitter’daki yeni işlevsellik, bu ay içerisinde kullanıcılara sunulacak.

 

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir