Disney+’ın Yeni Yerli Dizisi Arayış’tan İlk Fragman Geldi!
 1. Anasayfa
 2. Sinema

Disney+’ın Yeni Yerli Dizisi Arayış’tan İlk Fragman Geldi!

0

Disney+’ın yeni yerli orijiinal yapımı Arayış’ın fragmanını yayınladı. Dizi, başrolünde Mehmet Günsür ve Aslı Enver’e yer veriyor.

Haziran 2022’de Türkiye’ye giriş yapan ve yerli yapımlarını hızla yayınlamaya devam eden Disney+, merakla beklenen Arayış dizisinin ilk görsellerini geçtiğimiz haftalarda yayınlamıştı. Görsellerde dizinin atmosferi hakkında ipuçları elde etmiştik.

Dizinin yayın tarihi bugüne kadar gizemini korurken en sonunda bu durum değişti. Disney+, Arayış’ın yayın tarihini açıklamıştı. Bugün, dizinin ilk fragmanı yayınlandı.

Arayış fragmanı:

Arayış yayın tarihi:

Arayış, 14 Haziran’da yayınlanacak. Dizi, yalnızca Disney+’tan izlenebilecek.

Arayış konusu:

Arayış, gizemli bir adada olan Nisan’ın kendini arayış hikâyesini ekranlara taşıyacak. Metropol hayatından sıkılan, hasta, mutsuz ve yolunu kaybeden Nisan, arkadaşıyla birlikte katıldığı şifa seansının ardından arkadaşını kaybediyor ve izinden gidiyor. Fakat bu iz, onu şaibeli bir tarikata ulaştırıyor.

Nisan, tarikata karşı şüphelere sahip olsa da tarikatın vaadine kayıtsız kalmıyor ve gizemli adam Tufan ile bir maceraya atılıyor. Dizi, metafizik, varoluş ve aşk temalarına vurgu yapacak.

Arayış oyuncu kadrosu:

Başrollerinde Aslı Enver ve Mehmet Günsür’ün yer aldığı Arayış, bu iki ismin yanı sıra Defne Kaylar, Devin Özgür Çınar, Erol Babaoğlu, İpek Türktan, Erdem Şenocak, Begüm Akkaya, Şeyma Gökçe Cengiz, Onur Ünsal, Eylem Yıldız, Oral Özer ve Ali Yoğurtçuoğlu gibi isimlere de yer veriyor.

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir