Paradox Interactive de Microsoft Saflarına Katıldı: Yeni Oyunların Tamamı Xbox Game Pass’e Gelecek!
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun

Paradox Interactive de Microsoft Saflarına Katıldı: Yeni Oyunların Tamamı Xbox Game Pass’e Gelecek!

0

 

Paradox Interactive, bugün yaptığı açıklamada Cities Skylines 2 ve yeni gelecek tüm oyunlarının ilk günden Game Pass’e ekleneceğini açıkladı.

Konu simülasyon oyunları olduğunda sektörün lider isimlerinden birisi olan ve Cities Skylines, Europa Universalis, Hearts of Iron ve Pillars of Eternity gibi başarılı yapımlara imza atan Paradox Interactive, bugün yaptığı sürpriz bir açıklamayla Cities Skylines 2 ve “Sims rakibi” yeni oyunları Life By You’nun duyurusunu yaptı.

Bu duyuruların ardından Paradox, bir bomba daha patlatarak Microsoft ile uzun süreli bir ortaklık kurduğunu açıkladı. Bu ortaklık sayesinde Paradox’un yeni gelecek tüm oyunları ilk günden Game Pass’e gelecek.

Paradox’un tüm oyunları Game Pass’e gelecek

Paradox Interactive, bugün yaptığı açıklamada yaptıkları yeni bir ortaklıkla birlikte Cities Skylines 2 ve Life By You başta olmak üzere tüm çıkacak Paradox oyunlarının ilk günden itibaren Xbox Game Pass abonelerine ücretsiz sunulacağını duyurdu.

Önümüzdeki dönemde 10’dan fazla oyunu hayranlarına sunması beklenen Paradox, bu hamleyle birlikte tüm oyunlarının Game Pass’e gelişini de duyurmuş oldu. Keza uzun yıllardır Microsoft ile arasından su sızmayan şirketin neredeyse tüm oyunları halihazırda Game Pass’te yer alıyor.

Paradox Interactive’in önümüzdeki dönemde yayınlayacağı ve Game Pass’e eklenecek tüm oyunları:

Life by You

Cities Skylines 2

The Lamplighters League

Crusader Kings 3: Tours and Tournaments

Across the Obelisk: The Wolf Wars

Mechabellum

Knights of Pen and Paper 3

Surviving the Aftermath: Rebirth

Europa Universalis IV: Domination

Age of Wonders 4

Stellaris: First Contact

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap