TurkNet Fiyatlarına Zam Geldi! İşte Yeni Fiyatlar
 1. Anasayfa
 2. Bilgisayar Bilim ve Teknoloji

TurkNet Fiyatlarına Zam Geldi! İşte Yeni Fiyatlar

0

Popüler internet servis sağlayıcı TurkNet, abonelik fiyatlarına zam yaptı. Peki son zamla TurkNet güncel fiyatları nasıl değişti?

Ülkemizdeki popüler internet servis sağlayıcılarından TurkNet, bugün müşterilerine can sıkıcı bir haberle ulaştı. Şirket tarafından gönderilen kısa mesajda, TurkNet abonelik fiyatlarına zam yapılacağı belirti. TurkNet, geçmişte yaptığı gibi peşin ödemelerde hem daha az ücret hem de 1 yıl sabit fiyat garantisi sunacak.

TurkNet’in abonelerine gönderdiği kısa mesajda, zamlı fiyatların Eylül 2023 itibarıyla geçerli olacağı belirtiliyor. Yani mevcut TurkNet müşterileri, ağustos ayı için önceki fiyattan ödeme yapacaklar. Eylül ayı geldiği zaman da zamlı tarife uygulanacak. Peki TurkNet zamlı fiyatları nasıl?

TurkNet güncel fiyat listesi:

türknet

Paket Eski Fiyat Yeni Fiyat
Fiber (100 Mbps) 249,90 TL 299,00 TL
GigaFiber (1000 Mbps) 249,90 TL 299,00 TL

Eğer TurkNet kullanıyorsanız ancak zamlardan etkilenmek istemiyorsanız, yıllık peşin ödeme yapabiliyorsunuz. TurkNet’in gönderdiği kısa mesaja baktığımızda, 12 aylık peşin ödeme için 299,90 TL yerine 279,90 TL ödeme yapılması gerekiyor. Eğer bu yöntemi tercih ederseniz, Eylül 2024’e kadar yaşanacak fiyat değişimlerinden etkilenmeyeceksiniz.

TurkNet’in müşterilerine gönderdiği kısa mesaj:

TurkNet

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir