Togg, “Patpat” Olarak Bilinen Tarım Aracıyla Çarpıştı: Kaza Sonrası T10X’de Ciddi Hasar Oluştu
 1. Anasayfa
 2. Otomotiv

Togg, “Patpat” Olarak Bilinen Tarım Aracıyla Çarpıştı: Kaza Sonrası T10X’de Ciddi Hasar Oluştu

0

Türkiye’nin ilk yerli elektrikli otomobili Togg, zam haberlerinin ardından bu kez de patpat olarak bilinen bir tarım aracıyla çarpışması ile gündeme geldi.

Teslimatları Mart ayında başlayan yerli elektrikli otomobil Togg, son iki haftada ikinci kez zamlanarak kullanıcıların tepkisini çekmişti. İlk olarak 953 bin TL olarak açıklanan T10X baz model, gelen zamların ardından 1 milyon 227 bin TL’ye yükseldi. Aracın fiyatının yanında yaşadığı kazadan sonra Togg’da meydana gelen zarar ise dikkat çekti.

İhlas Haber Ajansı’nın (İHA) aktardığı bilgiye göre Afyonkarahisar’da gri renkli bir Togg, tarım aracı olan patpat ile çarpıştı. Kazanın ardından Togg’un aldığı hasar, sosyal medyada gündem oldu.

Tarım aracının çarptığı Togg’da ciddi maddi hasar meydana geldi

İHA’nın aktardığına göre Togg, Afyonkarahisar Çobanlar ilçesinde patpat olarak bilinen bir tarım aracıyla çarpıştı. Aracın sahibi henüz bilinmiyorken, kazada herhangi bir ölü yada yaralı olmadığı aktarıldı. 

Ancak Togg T10X’de maddi zararlar ortaya çıktı. Çarpışmanın etkisiyle T10X’in sağ kısmında ciddi bir hasar meydana gelirken, kazanın ardından ise polis inceleme başlattı. 

Kazadan sonra Togg’da meydana gelen hasar:

Togg ile çarpışan patpat tarım aracı:

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir