Netflix, Zombileri Gerçek Dünyaya Taşıyan Programı “Zombieverse”ün İlk Fragmanını Yayınladı
 1. Anasayfa
 2. Sinema

Netflix, Zombileri Gerçek Dünyaya Taşıyan Programı “Zombieverse”ün İlk Fragmanını Yayınladı

0

 

Netflix, Güney Kore’de yaptığı yeni program formatlı zombi yapımı Zombieverse’ün fragmanını yayınladı. Yapımın yayın tarihi de açıklandı.

2010’lu yılların ekmek getiren teması zombiler, günümüzde yeniden viralliğe doğru yürümeye başladı. Dünyada yeniden artan zombi popülerliğini gören Netflix de yeni yapımını resmen duyurdu.

Netflix Asya’nın zombi temalı yeni yapımı “Zombieverse”, bir dizi veya film olmayacak, bir eğlence programı olacak. Yapımda insanlar, olabilecek en yüksek düzeyde gerçek dünyaya aktarılan zombi salgınından kurtulmaya çalışacak. Yapımdan ilk fragman da geldi:

Zombieverse fragmanı:

Netflix’in programında katılımcılar, bir stüdyo içinde bulunmuyor. Güney Kore’nin başkenti Seul kentinde mücadele ediliyor. Fragmanda da görebileceğimiz üzere Seul’ün gece hayatıyla ünlü Hongdae sokakları da yapay zombi istilası görüyor.

Programın katılımcıları da rastgele seçilen insanlar da değil. Programda Güney Kore’nin ünlü isimleri yer alıyor. Ro Hung-chul, Lee Si-young, Park Na-rae, DinDin, Billlie, Yoo Hee-kwan, Kim Jin-young, Hong Seoung-wu ve Jonathan ve Patricia Yiombi gibi isimler, Zombieverse’te yer alacak.

Programın amacı ise insanların gerçek bir zombi istilasında nasıl tepki vereceklerinin cevabını aramak. Netflix’in yeni ve türünün ilk örneği olan yapımı Zombieverse, 8 Ağustos’ta yayınlanacak.

 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir