The Walking Dead oyunu ön siparişe açıldı: Türkiye fiyatı beklendiği gibi…
 1. Anasayfa
 2. Oyun

The Walking Dead oyunu ön siparişe açıldı: Türkiye fiyatı beklendiği gibi…

0

 

The Walking Dead: Destinies ön siparişe açıldı ve böylelikle oyunun Türkiye fiyatı da aşağı yukarı belli oldu. Detaylar haberimizde.

Aslen çizgi romandan uyarlanan ancak ondan daha popüler hale gelen AMC’nin The Walking Dead dizisinden uyarlanmış olan bir oyun geleceğini daha önceden duyurmuştuk. The Walking Dead Destinies, ön siparişe açıldı!

The Walking Dead Destinies Türkiye önsipariş fiyatı beklediğimiz gibi…

GameMill Entertainment’ın yakında çıkacak aksiyon oyunu The Walking Dead: Destinies, 14 Kasım’da tüm platformlar için piyasaya sürülecek. Oyun, hayranların AMC’nin The Walking Dead dizisindeki olayları yeniden yaşamasına ve yeniden yazmasına olanak tanıyacak.

the walking dead

Yeni oyun, oyuncuların TV dizisinin yerleşik hikayesinden uzaklaşmasına ve nereye gideceklerini, kiminle birlik olup olmayacaklarını ve zombi kıyametinden nasıl kurtulacaklarını seçmelerine izin verecek.

Oyunun kutulu versiyonu bugün itibariyle ön siparişe açıldı. Amazon’dan erişebileceğiniz ve görebileceğiniz gibi oyunun fiziksel kopyası şu anda PlayStation 5, Nintendo Switch, PlayStation 4 ve Xbox Series X|One için ön satışta. Türkiye fiyatı 1.332,65 TL olarak belirlenmiş.

Tabii bu fiyatın böyle olmasının en büyük sebebi fiziksel kopya olması, buna ek olarak oyunun ön sipariş aşamasında olması. Dijital ön siparişler açıldığı zaman fiyatı bundan daha düşük, oyun çıkış yaptığı zaman ise dijital sürümü daha düşük bir fiyat etiketine sahip olacaktır.

SDNShiftdelete.net

Zaten PlayStation 2 döneminden kalma grafik ve animasyonlara sahip bir oyun için bu kadar fazla para istenmemeli, ülkemizdeki dolar kuru ne olursa olsun. Bu arada bu fiziksel kopyalarda herhangi bir bonus öğe vesaire de bulunmuyor.

Oyun, Rick Grimes’ın terk edilmiş bir hastanede uyanıp dünyanın aylaklar tarafından istila edildiğini keşfettiği ikonik andan başlayarak TV dizisinin ilk dört sezonundaki olayları takip eden bir üçüncü şahıs aksiyon oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Oyuncular baştan dördüncü sezon sonuna kadar hikayede kendi yollarını çizecek ve kampın aylak ordularını savuşturmasına yardımcı olmak için Shane, Daryl ve Michonne gibi diziden 12’ye kadar oynanabilir karakterden oluşan bir ekip kuracaklar.

Açık uçlu tasarım oynanışa da uzanıyor; oyuncular oyunun pek çok mekanında gizlice ilerlemeyi ve yiyecek arayıp bulmayı ya da çeşitli silahlar kullanarak zombi ordularıyla kafa kafaya çarpışmayı seçebilecekler.

The Walking Dead: Destinies 14 Kasım’da PC, Nintendo Switch, PS5, PS4, Xbox Series X|S ve Xbox One için piyasaya çıkıyor. Siz ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir