Sevilen Netflix Dizisi Sex Education’ın Son Sezon Fragmanı Yayınlandı
 1. Anasayfa
 2. Sinema

Sevilen Netflix Dizisi Sex Education’ın Son Sezon Fragmanı Yayınlandı

0

 

Netflix dizisi Sex Education’ın dördüncü sezonunun fragmanı yayınlandı. Yeni sezon, sevilen diziyi sona erdirecek.

2019’da Netflix de yayınlanmaya başlayan gençlik dizisi Sex Education, son yılların en sevilen yapımlarından biriydi. Dizinin dördüncü sezonu da merakla bekleniyordu. Netflix, geçtiğimiz haftalarda yayınladığı bir fragmanla yeni sezonun yapımını son sezonu olacağını açıklamıştı.

Bugün ise dördüncü sezonun resmi fragmanı geldi. 8 bölümden oluşacak son sezon, 21 Eylül 2023 tarihinde bekleyenleriyle buluşacak.

İşte Sex Education 4. sezon fragmanı

Laurie Nunn tarafından yaratılan Sex Education’dan gelen fragman, son sezonda nelerle karşılaşacağımız hakkında bizlere fikir veriyor. Asa Butterfield’ın Otis Milburn olarak geri döneceği sezon, karakterin her zaman istediği ilişkiye dahil olma fırsatını veriken onun bu ilişki için tam hazır olup olmadığını gösterecek.

Kadrodaki bazı sevilen isimler, daha önce yeni sezonda dönmeyeceğini açıklamıştı. Bunlar arasında Olivia’yı canlandıran Simone Ashley, Lily’i canlandıran Tanya Reynolds, Ola’yı oynayan Patricia Allison gibi isimler yer alıyordu.

Bundan da anlaşılabileceği gibi yeni sezonda bazı değişiklikler göreceğiz. Birçok yeni oyuncu, dizinin kadrosuna katılacak. Öte yandan  Asa Butterfield’a ek olarak Emma Mackey, Ncuti Gatwa, Connor Swindless, Gillian Anderson gibi oyuncular yeni sezonda yer almaya devam edecek.

Komedi türündeki bir gençlik dizisi olan Sex Education, ebeveynleri seks terapisti olan Otis’in bu konuda edindiği bilgileri okulundaki arkadaşlarına yardım etmek için kullanmasını konu ediniyordu. Dizinin üçüncü sezonu, 2021 yılında yayınlanmıştı.

Sezon için daha önce paylaşılan fragman:

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir