Serenay Sarıkaya’lı Şahmaran Netflix’te çok izlenenler arasında: Hangi ülkeler izliyor?
  1. Ana Sayfa
  2. Sinema

Serenay Sarıkaya’lı Şahmaran Netflix’te çok izlenenler arasında: Hangi ülkeler izliyor?

0

Netflix 23 Ocak-29 Ocak haftasında en çok izlenen diziler listesini açıkladı. Serenay Sarıkaya, Burak Deniz ve Mustafa Uğurlu’nun başrollerinde yer aldığı Şahmaran dizisinin izlenme oranları oldukça dikkat çekici. Şahmaran 54 ülkede Top 10 listesine girmiş durumda.

Şahmaran efsanesinden yola çıkan Şahmaran dizisi Netflix‘de oldukça ilgi çekmiş görünüyor. Hem de sadece Türkiye’de değil. Netflix’in geçen haftaya ilişkin paylaştığı rakamlar da bunu doğruluyor.

Şahmaran efsanesinden yola çıkan Şahmaran dizisi Netflix’de oldukça ilgi çekmiş görünüyor. Hem de sadece Türkiye’de değil. Netflix’in geçen haftaya ilişkin paylaştığı rakamlar da bunu doğruluyor.Netflix, 23 Ocak-29 Ocak 2023 haftasına ilişkin izlenme verilerini paylaştı.

Şahmaran aynı zamanda Netflix’te 53 ülkenin Top 10 listesinde yer aldı. 14 ülkede ise Top 10 listesinin 1 numarasında yer aldı.

20 Ocak’ta izleyici ile buluşan ‘Şahmaran’, ilk haftasında Netflix’in en çok izlenen diziler listesine girmişti. Şahmaran ilk 3 gününde elde ettiği 17 milyon 30 bin saat izlenmeyle Netflix’in Dili İngilizce Olmayan Diziler listesine 5. sıradan giriş yapmıştı. Geçtiğimiz haftanın verilerinde ise Şahmaran’ın yükselişi dikkat çekiyor.

Şahmaran, Netflix’in küresel bazlı İngilizce olmayanlar diziler listesinde 33.960.000 izlenme saatiyle 2’nci sıraya tırmanmış durumda. İlk sırada La Reina del Sur 3 sezon var. Şahmaran, Netflix Türkiye’de ise zirvede yer alıyor. Geçen hafta en çok izlenen dizi Şahmaran’ın ardından 2. sırada Wednesday 1. sezon yer aldı.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap