Samsung’un Oyunculara Özel Platformu “Game Portal” Türkiye’de Kullanıma Sunuldu
 1. Anasayfa
 2. Oyun

Samsung’un Oyunculara Özel Platformu “Game Portal” Türkiye’de Kullanıma Sunuldu

0

Samsung, yalnızca oyunculara odaklanan yeni bir satış platformu kurdu. “Game Portal” isimli platform, an itibarıyla Türkiye’de de kullanılabiliyor.

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, haziran ayının sonunda oyuncu odaklı bir platform kuracağını açıklamıştı. “Game Portal” olarak isimlendirilen bu platform, geçtiğimiz haftalarda Güney Kore ve Birleşik Krallık gibi birkaç ülkede kullanıma sunuldu.

Samsung bugünse, Game Portal’ı Türkiye’ye de getirdiğini açıkladı. Artık 30’dan fazla ülkede oyunseverler, Game Portal üzerinden Samsung’un sadece oyuncular için tasarladığı ürünlere ulaşabiliyorlar.

Peki Game Portal neler sunuyor?

Samsung Game Portal sayfasına giriş yaptığımızda, oyuncular için oldukça iyi bir deneyim sunulduğunu görüyoruz. Bu bağlamda; platformda Samsung’un oyun odaklı ürünlerine ek olarak, ürünlerle ilgili bilgilere de ulaşılabiliyor. “Uzman Değerlendirmeleri” bölümünde popüler içerik üreticilere ait paylaşımlara ulaşılabiliyor.

Ayrıca Samsung tarafından piyasaya sürülen oyun odaklı ürünlerin neler sunabildikleri de tüm detayları ile anlatılıyor. Kullanıcılar, Samsung’un video oyun ekosistemindeki duyuru ve haberler ile ürün satın alırken nelere dikkat edeceklerine ilişkin bilgilere de yine Game Portal üzerinden ulaşabilecekler.

Samsung

Game Portal, oyun canavarı olarak da kullanılabilecek Galaxy S23 Ultra’ya ek olarak monitörlere, televizyonlara ve SSD’lere ev sahipliği yapıyor. Ayrıca, Game Portal’daki bir bağlantı aracılığıyla Samsung’un piyasaya sürdüğü oyun odaklı ürünlerin listelendiği satın alma sayfasına da doğrudan yönlendirme yapılıyor

Samsung Game Portal’a göz atmak isterseniz, buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Samsung’un oyun odaklı ürünlerini satın almak isterseniz da buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir