Netflix, Orijinal Türk Dizisi Terzi’nin Final Sezonu İçin İlk Fragmanını Yayımladı
 1. Anasayfa
 2. Sinema

Netflix, Orijinal Türk Dizisi Terzi’nin Final Sezonu İçin İlk Fragmanını Yayımladı

0

 

Netflix, ilk kez geçtiğimiz mayıs ayında yayımladığı Terzi isimli dizisinin final sezonu için ilk fragmanını paylaştı. Fragman, dizinin yayım tarihini de gözler önüne sermiş oldu.

Dünyanın en popüler çevrim içi dizi ve film platformu Netflix, Mayıs 2023’te yeni bir orijinal Türk dizisi yayınlamaya başladı. “Terzi” olarak isimlendirilen bu dizi, tüketicilerin ilgisini çekmeyi de başardı. Birkaç ay önce ikinci sezonu ile karşımıza çıkan yapım, şimdiyse üçüncü sezonu ile gündemde. 

Netflix Türkiye, bugün Terzi ile ilgili yeni bir adım attı. Yaklaşmakta olan üçüncü sezon için ilk fragman yayınlandı. Böylelikle dizinin yeni sezonunda neler göreceğimiz az çok belli oldu. Bu arada; Terzi’nin 3. sezon ile final yapacağını da belirtelim.

Terzi – 3. sezon fragmanı:

 

Terzi – 3. sezon yayın tarihi:

Yukarıdaki fragmanda da görebileceğiniz üzere Terzi’nin 3. sezonu, 3 Kasım‘da Netflix aboneleriyle buluşacak.

Terzi konusu:

Terzi, Peyami isimli bir terzinin hikâyesini anlatıyor. Pek çok sırra sahip olan Peyami, en yakın arkadaşı olan Dimitri’nin evleneceği kadın için gelinlik dikmeye başlamasıyla sırlarına yenilerini ekler

Terzi oyuncu kadrosu:

Netflix’in final yapacak orijinal Türk dizisinde, Çağatay Ulusoy, Şifanur Gül, Salih Bademci ve Olgun Şimşek’i başrol oyuncuları olarak görüyoruz. Dizi, genelde bu isimlerin çevresinde dönüyor.

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir