Samsung’un İlk Akıllı Yüzüğü “Galaxy Ring” Duyuruldu!
 1. Anasayfa
 2. Yazılım veDonanım

Samsung’un İlk Akıllı Yüzüğü “Galaxy Ring” Duyuruldu!

0

 

Samsung, Unpacked etkinliğinde bir sürprize yer verdi. Şirket, söylentileri dolaşan akıllı yüzüğü Galaxy Ring’i gösterdi.

Samsung, bugünkü Unpacked etkinliğinde Galaxy S24’ü tanıttı. Şirket, buna ek olarak “Galaxy AI” ismi altında yapay zekâ özelliklerini tanıttı ve yepyeni bir çağa girdi.

Ancak etkinliğin sonlarına doğru bir sürpriz yapıldı. Yıllardır söylentileri dolaşan akıllı yüzük Galaxy Ring gösterildi.

Karşınızda Galaxy Ring

Samsung, Galaxy Ring hakkında herhangi bir detay paylaşmadı ancak cihazın geleceğini resmen doğrulamış oldu. Şirketin gösterdiği kısa video ve yaptığı açıklamaya göre Galaxy Ring, bir akıllı bir sağlık takip cihazı olarak gelecek. Ayrıca bazı yapay zekâ özellikleri sunacağı da gelen bilgiler arasında. 

Cihazla ilgili tüm bildiklerimiz bu kadar. Samsung, çıkış tarihi de dahil diğer konularda hiçbir bilgi paylaşmadı. Ancak geçtiğimiz aylarda ortaya çıkan bilgilerde, cihazın kalp atış hızını belirleme gibi şeylerde işe yarayacak EKG ve PPG sensörleriyle geleceği ortaya çıkmıştı. Bunun dışında Samsung aletleriyle entegre çalışarak diğer cihazları kontrol etmeye yarayabileceği de belirtilmişti.

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir