Yeni Oyun Avatar: Frontiers of Pandora’dan İlk Oynanış Videosu Geldi: Çıkış Tarihi de Açıklandı
 1. Anasayfa
 2. Oyun

Yeni Oyun Avatar: Frontiers of Pandora’dan İlk Oynanış Videosu Geldi: Çıkış Tarihi de Açıklandı

0

 

Ubisoft, Avatar film serisinden esinlenen Avatar: Frontiers of Pandora’nın oynanış fragmanını paylaştı. Oyunun çıkış tarihi de açıklandı.

Ubisoft, 2017 yılında James Cameron imzalı gişe rekorları kıran Avatar serisinden ilham bir oyunun geleceğini duyurmuştu. Ancak o yıldan bu yana oyun hakkında bildiklerimiz çok azdı. Avatar: Frontiers of Pandora ismi verilen yapımın ilk olarak 2022’de çıkması planlanmış, ancak daha sonra ileri bir tarihe ertelenmişti.

Bugün ise hayranların merakla beklediği oyundan nihayet detaylar paylaşıldı. Ubisoft, bugün gerçekleştirilen Ubisoft Forward etkinliğinde oyunun çıkış tarihini, detaylarını ve oynanış fragmanını paylaştı.

Avatar: Frontiers of Pandora’nın oynanış fragmanı

Avatar: Frontiers of Pandora, şirketin diğer oyunlarında gördüklerimize benzer bir şekilde geniş bir dünyaya sahip olacak. Oyuncular, FPS türünde olacak yapımı ister tek ister de arkadaşlarıyla eşli bir şekilde deneyimleyebilecek.

Oyun, orijinal Avatar filminin 15 yıl sonrasında geçecek. Oyuncular kendi Na’vi karakterlerini oluştururken Pandora’nın eşsiz bölgelerini keşfedebilecek. Bunun yanı sıra Avatar evreninden gördüğümüz birçok yaratığı da yapımda görebileceğiz.

Avatar Frontiers of Pandora çıkış tarihi

Avatar: Frontiers of Pandora, 7 Aralık 2023 tarihinde çıkış yapacak. Oyunun, PC dışında yalnızca yeni nesil konsollara geleceğini ekleyelim. Yani Xbox Series X/S, PlayStation 5 ve PC üzerinden oynanacak.

Avatar: Frontiers of Pandora resmi fragmanı;

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir