Netflix’in Avatar: The Last Airbender Dizisinin İlk Posteri Paylaşıldı: İlk Fragman da Yolda!
 1. Anasayfa
 2. Sinema

Netflix’in Avatar: The Last Airbender Dizisinin İlk Posteri Paylaşıldı: İlk Fragman da Yolda!

0

Netflix, önümüzdeki yıl çıkacak live-action Avatar: The Last Airbender dizisinin ilk posterini paylaştı. Diziden ilk fragmanın da yarın yayımlanacağı açıklandı.

2005 yılında çıkış yapan ve 3 sezon süren Nickelodeon imzalı Avatar: The Last Airbender, hem hikâyesi hem evreni hem de karakterleriyle tarihin en başarılı animasyon dizilerinden biri olmayı başarmıştı. Yapım, bir Emmy ödülü de kazanmıştı.

Netflix de bu animasyondan uyarlanan bir live-action dizi üzerinde çalışıyordu. Platform, bugün diziden ilk posteri yayımladı.

Avatar: The Last Airbender dizisinin ilk posteri

Diziden paylaşılan poster, Aang, Katara, Sokka karakterlerine bakış atmamızı sağlıyor. Aynı zamanda üçlünün üzerinde gezindiği, hayranların gönüllerinde taht kuran uçan bizon Appa ve tatlılığıyla çok sevilen kanatlı lemur Momo’yu da görebiliyoruz.

Netflix, Avatar: The Last Airbender hakkında heyecan verici bir açıklama daha yaptı. Açıklamaya göre dizinin ilk fragmanı yarın bizlerle buluşacak.

Avatar: The Last Airbender Netflix dizisinin konusu

Avatar: The Last Airbender, tıpkı animasyondaki gibi Aang, Katara ve Sokka üzerine yoğunlaşacak. Ateş, Su, Hava ve Toprak uluslarının yer aldığı ve bu uluslardan belli kişilerin sadece kendi elementlerini bükebildiği bir evrende geçecek. Dört elementi bükebilmesiyle “Avatar” olarak karşımıza çıkacak Aang ve arkadaşları, dünyayı acımasız Ateş Kralı’ndan kurtarmaya çalışacak.

Avatar: The Last Airbender kadrosu

Albert Kim’in yaratıcılığını üstlendiği Avatar: The Last Airbender’ın oyuncu kadrosunda Gordon Cormier, Kiawentiio, Ian Ousley, Dallas Liu, Paul Sun-Hyung Lee, Daniel Dae Kim gibi isimler bulunuyor.

Avatar: The Last Airbender çıkış tarihi

Avatar: The Last Airbender dizisi, 2024 yılında Netflix üzerinden bekleyenleriyle buluşacak.

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir