Microsoft Flight Simulator 2024 Duyuruldu: İsteyen Paraşütle Atlasın İsteyen Uçakla Yangın Söndürsün… [Video]
 1. Anasayfa
 2. Oyun

Microsoft Flight Simulator 2024 Duyuruldu: İsteyen Paraşütle Atlasın İsteyen Uçakla Yangın Söndürsün… [Video]

0

 

Oyuna yepyeni yetenekler katacak ve oyunların neredeyse hava yapabilecekleri tüm aksiyonları oyuna getirecek Microsoft Flight Simulator 2024 duyuruldu.

Tüm oyun dünyasının dikkat kesildiği Xbox Games Showcase, simülasyon sevenler için de büyük bir duyuruya yer verdi. Microsoft Flight Simulator 2024, tüm oyunseverleri heyecanlandıran bir sinematik fragman ile duyuruldu. Duyuruldu dediğimize bakmayın, Microsoft Flight Simulator 2024 ayrı bir oyun değil, mevcut oyuna gelen bir güncelleme olacak.

Paylaşılan fragmana göre Microsoft Flight Simulator 2024, sıcak hava balonuyla geziye katılmanın yanı sıra paraşütle atlama, uçakla yangın söndürme ve dahasına yer verecek. Görünen o ki oyunun geliştiricisi Asobo, bir pilotun kullanmayı isteyebileceği her türlü hava taşıtını ve aksiyonunu oyuna getirmeyi planlıyor.

Microsoft Flight Simulator 2024 güncellemesiyle paraşütle atlama bile yapabileceksiniz

Microsoft Flight Simulator 2024’te bir endüstriyel kargo uçağı kullanabilir, hava ambulansı uçurabilir, bir dağcı kurtarma ekibine katılabilirsiniz. Tabi uçuş yarışlarını da unutmayalım… Adından da anlayabileceğiniz üzere tüm bunları deneyimleyebilmek için 2024 yılını beklememiz gerekecek. Tüm bunlar gelene kadarsa kasım ayında yayınlanacak Dune genişleme paketiyle idare edebilirsiniz. 

Microsoft Flight Simulator 2024 fragmanı

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir