Microsoft Copilot Destekli Monster Dizüstü Bilgisayarlarla Oyun Deneyimine Çağ Atlatın!
 1. Anasayfa
 2. Yazılım veDonanım

Microsoft Copilot Destekli Monster Dizüstü Bilgisayarlarla Oyun Deneyimine Çağ Atlatın!

0

 

Windows 11 ile çalışan Monster dizüstü bilgisayarlar, oyun deneyimini daha da iyi bir noktaya taşıyacak. Dizüstü bilgisayarlardaki üretken yapay zekâ Copilot, oyunlarda uygulamanız gereken taktikleri size söyleyecek.

Yapay zekâ teknolojileri, hemen her alanda hayatımızın içine girmeye başladı. Özellikle de üretken yapay zekâ araçları, hayatımızı ciddi anlamda kolaylaştırıyor. Hatta bu tür araçlarla artık herkes, kendi kişisel asistanına kavuşmuş durumda.

Ancak yapay zekâ teknolojilerinden faydalanmak için en azından Windows cephesinde bazı standartları karşılamak gerekiyor. Evet, Windows 11 işletim sistemini kast ediyoruz. Microsoft’un harikalar yaratan yapay zekâ aracını kullanabilmek için Windows 11 ile çalışan bir bilgisayara ihtiyacımız var. Eğer şu sıralar yapay zekânın tam merkezine girmek istiyorsanız ve bunun için de yeni bir bilgisayara ihtiyacınız varsa Monster, tercih edebileceğiniz markaların başında geliyor.

Windows 11’li Monster bilgisayarlarla Copilot’un keyfini sürün!

Monster Notebook

Hem tasarımlarıyla hem de teknik özellikleriyle ülkemizdeki tüketicileri mest etmeyi başaran Monster’in Windows 11 ile çalışan dizüstü bilgisayarları, iş hayatınızda da oyun oynarken de sizi memnun edecek türden. Monster’in ömür boyu bakım garantisi ile uzun yıllar boyunca sorunsuz kullanabileceğiniz dizüstü bilgisayarlar, yüksek performanslı Copilot deneyimi yaşamak isteyen tüketicilerin vazgeçilmezi olmaya devam edecek.

Daha iyi oyun deneyimi için Copilot’tan tüyolar alın!

Monster

Monster’in Abra, Tulpar ve Semruk serisi dizüstü bilgisayarları, sundukları yüksek performans ile zaten eşsiz bir oyun deneyimi sunuyorlardı. Windows 11’in Copilot özelliği, oyun deneyiminize de çağ atlatacak. Zira Copilot, size oynadığınız oyunlarda nasıl taktikler geliştirmeniz konusunda bile yardımcı olacak. Böylelikle oyun deneyiminiz, bir seviye daha atlamış olacak.

Windows 11’le çalışan Monster dizüstü bilgisayarlarla ilgili detaylı bilgiye, şirketin resmî internet sitesi üzerinden ulaşılabilir.

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir