Megan Fox, Diablo 4’ten sonra Mortal Kombat 1’i yakmaya geliyor!
 1. Anasayfa
 2. Sinema

Megan Fox, Diablo 4’ten sonra Mortal Kombat 1’i yakmaya geliyor!

0

Mortal Kombat 1 kadrosundan güzel haberler gelmeye devam ediyor. Yeni fragmanda Megan Fox’un oyunda bir karakteri canlandırdığı öğrenildi.


Oyun gündemi şu anda Starfield ile meşgul, bundan 1 ay önce de Baldur’s Gate 3’ten başka bir şey konuşmuyorduk. Ancak onun da öncesinde, yazın başında, tam olarak 5 Haziran’da çıkmış olan Diablo 4 vardı. Hatırladınız mı? Megan Fox ile çektikleri reklamlar bir hayli popüler olmuştu. Ünlü oyuncu şimdi bir başka büyük yapım olan Mortal Kombat 1’i fethetmeye geliyor.
Megan Fox, Mortal Kombat 1’e 17 yıl sonra geri dönen karakter Nitara’yı canlandırıyor

Megan Fox yaklaşan Mortal Kombat 1’de vampir Nitara’yı seslendiriyor. Oyunun geliştiricisi NetherRealm Studios, Mortal Kombat kadrosunun en yeni dövüşçüsünü tanıtmak için yeni bir fragman paylaştı.

 
Megan Fox şöyle söylüyor: “Nitara, garip diyardan gelen bir tür vampir yaratık. Kötü ama aynı zamanda iyi. İnsanlarını kurtarmaya çalışıyor. Ondan gerçekten hoşlandım. O bir vampir ve belli ki her ne sebeple olursa olsun yankı uyandırıyor. Oyunun içinde olmak çok güzel. Çünkü onu sadece seslendirmiyorum, o sanki benmişim gibi olacak.”

Fox ayrıca Mortal Kombat oynayarak büyüdüğünü ve yeni oyunda bir karakteri seslendirdiğine inanamadığını söyledi. Mortal Kombat 1, 19 Eylül’de (erken erişim sahipleri için 14 Eylül’de) PlayStation 5, Xbox Series X|S, Nintendo Switch ve PC için çıkış yapacak. Siz ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Nitara, Vaeternus’un karanlık ve ıssız diyarından geliyor ve Mortal Kombat 1’de vampir ırkını korumak için savaşa katılıyor. Dövüşlerde pençelerini, dişlerini ve hava yeteneklerini kullanıyor. Yeni dövüşçüyü yukarıdaki fragmanda izleyebilirsiniz.

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir