Loki’nin 2. Sezonundan “Christopher Nolan mı Çekti Bunu?” Dedirten Yeni Video
 1. Anasayfa
 2. Sinema

Loki’nin 2. Sezonundan “Christopher Nolan mı Çekti Bunu?” Dedirten Yeni Video

0

Marvel, merakla beklenen Loki 2 için yeni bir tanıtım videosu yayınladı. Yayınlanan video, dizinin ne denli macera dolu olacağını ve zaman-mekan algınızı kaybedeceğinizi gözler önüne seriyor.

Çevrimiçi dizi ve film platformu Disney+‘ın ilk kez 2021 yılında yayınladığı Marvel dizisi Loki, bir süredir ikinci sezonu ile gündemde. Yapımcı ekip, aslında varlığını yıllardır bildiğimiz ikinci sezon için ilk fragmanı bir ay kadar önce yayınlamıştı. Şimdiyse Loki’nin 2. sezonundan yeni bir tanıtım videosu geldi.

Loki’nin ikinci sezonu için yayınlanan yeni fragman, dizi ile ilgili detaylı bilgi sahibi olmamızı sağladı. En azından mekânlar açısından. Fragmana baktığımızda, dizinin oldukça geniş kapsamlı olacağını görüyoruz. Seyirciler, Loki’nin ikinci sezonunu izlerken sanki Christopher Nolan yapımı izliyormuş gibi hissedecekler. Gelin hep birlikte yaklaşmakta olan dizinin yeni fragmanına bakalım.

Loki 2. sezon yeni tanıtım videosu:

Loki 2. sezon konusu:

Dizinin ikinci sezonu, en az ilk sezon kadar macera dolu olacak. Sylvie’nin Loki ile olan mücadelesi, ikinci sezonda da tam gaz devam edecek.

Loki 2. sezon tarihi:

Loki

Loki 2. sezon, 6 Ekim 2023‘te Disney+ üzerinden seyirci ile buluşacak.

Loki 2. sezon ilk fragmanı:

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biri.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir